facebook promyskat
twitter promyskat
instagram promyskat
instagram promyskat

Scania Las Vegas już w Polsce!

20/07/2017 - 10:08
Scania Las Vegas już w Polsce!

Dziś rano, promem Stena Vision, należącym do Stena Line, jednego z największych armatorów promowych na świecie oraz partnera strategicznego naszego portalu promowego PromySkat, przypłynęła Scania Las Vegas.

Ten pojazd jest stałym uczestnikiem zlotu Master Truck Show w Opolu. Wielofunkcyjny ciągnik zazwyczaj odwiedzał nasz kraj w postaci 21- metrowego zestawu. Scania, należąca do Pierra Halla jest wyposażona w ogromny hak o zasięgu prawie 30 metrów oraz opcjonalnie w naczepę z zainstalowanym profesjonalnym nagłośnieniem Kenwood o łącznej mocy kilku tysięcy Watt.

Ale dziś Pierr zaskoczył nas niezwykłym ładunkiem w postaci Hot Roda na bazie Forda z lat 30-ch, o pięknym kolorze indygo oraz potężnym silniku, jak również stylowym podnośnikiem widłowym!

Cały pojazd Las Vegas ozdobiony obrazami przywołujące wspomnienia o kasynach i samym mieście Las Vegas, oraz zdjęciami legendarnego zespołu ZZ Top. Utwory tego zespołu właściciel zawsze z dumą prezentuje na zlocie, pokazując możliwości swojego pojazdu. Pojazd służy właścicielowi jako pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych.

"Grupa SKAT jest operatorem transportowo logistycznym z własną flotą nowoczesnych pojazdów ciężarowych, licząca kilkaset jednostek transportowych. Dlatego od wielu lat wspieramy pasjonatów motoryzacji, którzy regularnie odwiedzają jeden z największych zlotów pojazdów tuningowanych w Europie! Niezwykła pasja właścicieli tych pojazdów wymaga sporych wysiłków i kosztów na tworzenie, utrzymanie oraz prezentowanie tych dzieł publiczności. Za pomocą szerokiej sieci połączeń promowych PromySkat oraz naszych partnerów biznesowych - armatorów, każdego roku udaje nam się na czas przeprawić unikalne egzemplarze europejskiej motoryzacji" – informuje Dmitrij Gabczenko, Dyrektor Działu Marketingu.

W imieniu organizatorów zlotu, Grupy SKAT oraz Stena Line Polska serdecznie zapraszamy na 13 Master Truck Show w dniach 21-23 lipca do Opola!

 

 

 

2 lata temu:

 

 

Przeczytaj też: