facebook promyskat
twitter promyskat

Jubileuszowa, dziesiąta edycja konkursu „Poznaj Świat ze SKAT!  - Pokaż piękno Gdańska” została zakończona - znamy już nazwiska zwycięzców!

 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i głosującym z całej Polski za duże zaangażowanie! Otrzymaliśmy od Państwa ponad 50 zdjęć! Zdjęcia były bardzo różnorodne, przedstawiały Gdańsk i jego atrakcje podczas różnych pór roku, momentów dnia i perspektyw, czasem bardzo zaskakujących jak:  panorama z koła młyńskiego, z kajaka czy z platformy do skoku na bungee. Dzięki nadesłanym przez Państwa zdjęciom zobaczyliśmy prawdziwe piękno Gdańska we wszystkich możliwych odsłonach!

Czytaj więcej...

Znamy już zwycięzców dziewiątej edycji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT!”


Podczas tej edycji zgłosiliście Państwo rekordową liczbę zdjęć w historii konkursu – prawie sześćdziesiąt prac! Dziękujemy wszystkim uczestnikom i głosującym za duże zaangażowanie! Cieszy nas także jakość nadesłanych prac oraz wrażliwe oko wykonawców. Nadesłane zdjęcia były bardzo różnorodne i idealnie pasowały do tematyki naszego konkursu.  Przedstawiały odkrywanie piękna najbliższego otoczenia i cieszenia się chwilą podczas lokalnych, rodzinnych wycieczek, ale także dalekie wyprawy w nieznane. Jury miało ciężki wybór: nadesłaliście Państwo piękne polskie krajobrazy, nastrojowe, śródziemnomorskie pejzaże morza, gór czy egzotyczne widoki.

Czytaj więcej...

Ósma edycja konkursu „Poznaj Świat ze SKAT!” dobiegła końca!


Dziękujemy wszystkim miłośnikom podróży za zgłoszone fotografie, a głosującym tradycyjnie za duże zaangażowanie.  Nadesłane przez konkursowiczów zdjęcia świetnie wpisały się w charakter konkursu, ilustrując podróże w bliższe i dalsze miejsca świata: od dolnośląskich krajobrazów, paryskich widoków czy cejlońskich wzgórz. Ogromnie cieszymy się, że na nasz konkurs swoje fotografie przysyłają globtroterzy z całej Polski, którzy potrafią odnaleźć piękno w otaczającym ich świecie i zachwycić się z pozoru zwykłą sytuacją.  

Czytaj więcej...

Podsumowanie wyników VII edycji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT”

Dziękujemy serdecznie uczestnikom za nadesłane zdjęcia a głosującym za przyznane lajki.
Podczas VII edycji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT”  zgłoszono łącznie 47 zdjęć prezentujących prawie wszystkie zakątki naszego globu: od Wielkiego Muru Chińskiego po Operę w Sydney. Z każdą następną edycją konkursu obserwujemy zwiększający się pozom nadsyłanych fotografii, co nas ogromnie cieszy. Zgłoszone prace świadczą także o tym, że konkurs dociera do prawdziwych pasjonatów podróżowania, chętnych do odkrywania nowych pięknych miejsc i miłośników przygód w najodleglejszych miejscach na ziemi.

Czytaj więcej...

Podsumowanie wyników VI edycji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT”

Dziękujemy wszystkim za nadesłane zdjęcia a głosującym za oddanie swoich lajków.

Z każdą edycją konkursu wzrasta ilość i jakość nadsyłanych zdjęć, co ogromnie nas cieszy. Konkurs stał się bardzo popularny a zdjęcia pokazują najbardziej oddalone zakątki różnych kontynentów. Nadesłane prace świetnie nawiązują do idei konkursu - poznawania świata poprzez dzielenie się pozytywnymi wrażeniami, zatrzymanymi w kadrze.

Czytaj więcej...