facebook promyskat
twitter promyskat

WYSTAWA: Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie -  Filia nr 3

W kwietniu mieszkańcy Tczewa, a w szczególności miłośnicy książek mają okazję obejrzeć kolejną w tym roku odsłonę wystawy fotografii podróżniczej pt. „Poznaj Świat ze SKAT!”. Ekspozycja odbywa się we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Aleksandra Skulteta w Tczewie w przestrzeni wystawienniczej Filii nr 3.
Mamy nadzieję, że wystawa „Poznaj Świat ze SKAT!” umili czas wszystkim czytelnikom Filii, a także zainspiruje do wycieczek z apartem i odkrycia piękna w najbliższym otoczeniu lub zachęci do dalszych wypraw.

Ekspozycję można oglądać w terminie 5 kwietnia - 6 maja 2017 od poniedziałku do soboty w godzinach: pn-pt 11.00 - 18.00, śr., sob. 10.00 - 15.00.

Zapraszamy!

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie,  Filia nr 3, ul. Jagiełły 8, Tczew

 

 

fotografie: Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie

 

WYSTAWA: Stary Browar Kościerzyna

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii na pierwszą w 2017 roku wystawę fotografii podróżniczej pt. „Poznaj Świat ze SKAT!”.  Wernisaż wystawy odbył się 3 marca o godzinie 18 w Starym Browarze w Kościerzynie, we współpracy z Kościerskim Domem Kultury. Eksponowane są wszystkie dotychczas nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace. Na wystawie można zobaczyć wyjątkowe fotografie z całego świata: pejzaże, piękno natury czy portrety powstałe w trakcie podróży - od dalekiej Birmy, a skończywszy na tatrzańskich czy kaszubskich pejzażach.
Zapraszamy do obejrzenia kolekcji „Poznaj Świat ze SKAT!” w tym wyjątkowym miejscu!    

Ekspozycję można oglądać w terminie 3 marca-30 marca 2017, godziny otwarcia: 10-17, 7 dni w tygodniu (z wyłączeniem dni, kiedy organizowane są imprezy wewnętrzne).

Patronaty medialny nad wystawą objął portal NowePomorze.pl

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Stary Browar Kościerzyna, ul. Słodowa 3, 83-400 Kościerzyna

Zapraszamy do relacji z wernisażu wystawy na stronach: NowePomorze oraz Kościerski.Info

 


fotografia: Stary Browar Kościerzyna, NowePomorze.pl i SKAT Transport

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYSTAWA: Terminal Promowy w Świnoujściu

Zapraszamy na kolejną odsłonę plenerowej wystawy fotografii podróżniczej pt. „Poznaj Świat ze SKAT!”. Dzięki uprzejmości Terminalu Promowego w Świnoujściu,  od 12 października nasza kolekcja gości na parterze Dworca Morskiego.
Na ekspozycję składają się najlepsze fotografie z ostatnich 9 edycji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT!”. W skład prezentowanej kolekcji możemy obejrzeć zdjęcia przedstawiające niezapomniane widoki z bliższych i dalszych krańców Europy, Azji czy Afryki.
Mamy nadzieję, że wystawa umili podróżnym chwile oczekiwania przed podróżą.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Ekspozycję można oglądać  w godzinach otwarcia terminalu od 6:00 do 24:00.

Zachęcamy do korzystania z podróży promami, które codziennie przeprawiają setki osób do/z Polski właśnie z tego miejsca!

Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o., ul. Dworcowa 1, 72-606 Świnoujście

 

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

WYSTAWA: Terminal promowy Stena Line w Gdyni

Od 12 lipca dzięki gościnności naszego partnera biznesowego Stena Line, prezentujemy kolejną odsłonę fotografii podróżniczej pt. „Poznaj Świat ze SKAT!”. Kolekcja fotografii została wzbogacona o nowe, nagrodzone i wyróżnione zdjęcia z kilku ostatnich edycji konkursu.

Pasażerowie korzystający z terminalu promowego w Gdyni mogą podziwiać zdjęcia z całego świata od odległego Mjanmaru, Sri lanki czy Zanzibaru a skończywszy na pięknych dolnośląskich krajobrazach.

Ekspozycję można oglądać codziennie w godzinach otwarcia terminalu w godzinach 7:00-21:00.

Wstęp bezpłatny, aby obejrzeć wystawę nie jest wymagany bilet promowy, ale aby poczuć ogrom emocji, towarzyszący zwycięzcom naszego konkursu - zachęcamy do korzystania z podróży promami, które codziennie przeprawiają setki osób do/z Polski właśnie z tego miejsca!

Terminal promowy Stena Line (1 piętro), ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, Gdynia. 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

WYSTAWA: AMBER EXPO, Restauracja AmberSide

 

Zapraszamy Państwa na nową odsłonę wystawy fotografii podróżniczej pt. „Poznaj Świat ze SKAT!”. Dzięki gościnności Restauracji Amber Side, możemy podziwiać konkursowe zdjęcia w sąsiedztwie Stadionu Energa Gdańsk.

Aktualna wystawa uzupełniona jest o nowe zwycięskie i wyselekcjonowane fotografie z ostatniej edycji „Poznaj Świat ze SKAT!”.  Ekspozycję w Restauracji Amber Side można oglądać  w godzinach otwarcia Restauracji, poniedziałek-piątek: 11:00–17:00, niedziela 12:30-17:00, soboty są nieczynne.

UWAGA! Dla odwiedzających wystawę restauracja Amber Side przygotowała specjalną promocję na hasło: „Poznaj Świat!” do zamówionej kawy otrzymacie Państwo gratis pyszne ciasto deserowe.

 Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia wystawy i skorzystania z oferty promocyjnej! Czas trwania wystawy: od 1 grudnia do końca kwietnia 2016. Wystawa jest bezpłatna.

Restauracja Amber Side. Centrum targowo - konferencyjne AmberExpo, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYSTAWA: Latarnia Morska

 

 

 

Zapraszamy Państwa serdecznie na plenerową wystawę fotografii podróżniczej pt. „Poznaj Świat ze SKAT!” do Latarni Morskiej Gdańsk Nowy Port, ul. Przemysłowa 6a.

Wystawa pokonkursowa „Poznaj Świat ze SKAT!” to efekt organizowanego od 2014 roku przez PromySkat konkursu fotograficznego. Konkurs dedykowany jest wszystkim miłośnikom podróży, w szczególności pasjonatom morskich wypraw. Nagrodą główną każdej z edycji jest rejs promem dla 2 osób pomiędzy wybranymi portami europejskimi.                                                              

Zgłoszenia konkursowe obejmują fotografie związane z podróżami. Zdjęcia nadesłane przez naszych laureatów i uczestników przedstawiają esencję podróżowania: przyjemność, pasję odkrywania czy emocje związane z podróżami i wakacjami. Pokazują także ciekawe miejsca na całym świecie - niezapomniane krajobrazy, piękno natury czy portrety spotkanych w podróży osób.

Dotychczas przy organizacji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT!” wspierali nas: Polferries, Unity Line i Stena Line.

Ekspozycję na ogrodzeniu okalającym Latarnię można oglądać codziennie, 24h/7 dni w tygodniu. Czas trwania wystawy: od 7 lipca do 30 września 2015. Wystawa jest bezpłatna.