facebook promyskat
twitter promyskat
instagram promyskat
instagram promyskat
25/09/2018 - 10:06

Długo trzeba było na niego czekać, ale dziś już nikt chyba nie ma wątpliwości, że było warto. Polska Żegluga Bałtycka w połowie września wprowadziła w końcu na trasę swoją najnowszą jednostkę – prom Nova Star. W trakcie wczorajszej, oficjalnej prezentacji z bliska mogli się jej zaś przyjrzeć dziennikarze oraz przedstawiciele branży. Na spotkaniu nie mogło oczywiście też zabraknąć wysłanników serwisu PromySkat.

11/05/2015 - 10:02

Jeden z najstarszych przewoźników promowych w Europie – Scandlines, przedstawia nową ofertę biletów promowych na dwóch trasach z Niemiec do Danii: z Rostock–Gedser oraz Puttgarden–Rødby, z możliwością przedłużenia trasy do Szwecji. Podróżnych z Polski szczególnie może zainteresować rejs z niemieckiego Rostock oddalonego od Świnoujścia o około 180 km, skąd podróż promem do duńskiego Gedser trwa 2h.

23/06/2014 - 11:09

Fiordy Norweskie - uważane za jedną z najwspanialszych atrakcji turystycznych na ziemi, rozsławiły Norwegię na całym świecie.

W miejscu gdzie kończy się płaskowyż, zbocza gór zanurzają się kilkaset metrów pod wodę tworząc na tle górskiej scenerii obraz idealnej harmonii..