facebook promyskat
twitter promyskat
instagram promyskat
instagram promyskat

Ważna nagroda dla Stena Line. Przewoźnik znów bezkonkurencyjny

26/10/2017 - 16:33
Na zdjęciu prom Stena Superfast X, który obsługuje trasę Holyhead-Dublin. Na zdjęciu prom Stena Superfast X, który obsługuje trasę Holyhead-Dublin. Stena Line

Stena Line bije kolejne rekordy, gdy chodzi o nagrody zdobywane w czasie gali Northern Ireland Travel and Tourism Awards. W tym roku popularny armator otrzymał to wyróżnienie już po raz 25.

 

Pod koniec ubiegłego tygodnia, w czasie specjalnej uroczystości wręczone zostały nagrody, które przyznawane są firmom oraz organizacjom działającym w branży turystycznej, których działalność oraz rozwój są wyraźne zaznaczone na terenie Irlandii Północnej. W kategorii „Najlepsza firma promowa” jak zwykle bezkonkurencyjna okazała się Stena Line. Dla szwedzkiego przewoźnika, który prężnie działa w obrębie Morza Irlandzkiego, był to już 25. triumf w tej kategorii.

 

„To dla Stena Line zaszczyt móc przyjąć tę prestiżową nagrodę. Choć jest to 25. rok z rzędu, gdy wygrywamy tę nagrodę, nic nigdy nie jest takie oczywiste i zdajemy sobie sprawę, że każdego roku musimy pracować nawet ciężej, by wciąż dostarczyć naszym klientom serwis na poziomie nagród” - powiedziała Orla Noonan ze Stena Line.

 

Przedstawiciele Stena Line stwierdzili, że podstawą sukcesu firmy jest fakt, że w stale zmieniającym się świecie, w którym technologie cyfrowe odgrywają coraz większą rolę, to klient i jego potrzeby są wciąż na pierwszym miejscu.

 

 

Podczas gali, która została poprowadzona przez popularnego aktora i prezentera BBC, Alexandra Armstronga, udział wzięło 430 osób. Przyznanych zostało 30 nagród w różnych kategoriach. Poza firmą promową, były to m.in.: najlepsza firma ubezpieczeniowa, najlepsza linia lotnicza czy operator wycieczek.

 

Stena Line jest liderem przewozów na Morzu Irlandzkim. W ofercie firmy znajdują się m.in. trasy: z Belfastu do Liverpoolu i Heysham, z Belfastu do Cairnryan, z Dublina do Holyhead czy z Rosslare do Fishguard.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Stena Line