facebook promyskat
twitter promyskat
instagram promyskat
instagram promyskat

„Jaka jest obecna sytuacja w porcie?” - to jedno z najczęściej zadawanych przez przewoźników pytań. Niestety, uzyskanie takich wiadomości od armatora musi chwilę potrwać, a i tak są to zwykle dosyć lakoniczne informacje…

Mamy na to radę! Portal PromySKAT ma przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na kontrolę bieżącej sytuacji w najważniejszych portach w Europie. Obraz z kamer przemysłowych, zamontowanych w portach, jest przekazywany za pomocą technologii streamingu –dzięki niej możemy zobaczyć na ekranie naszego monitora to, co faktycznie dzieje się w danej chwili w ponad 30 europejskich portach.

Dostęp do kamer online (webcams) pozwala przede wszystkim na zorientowanie się w warunkach atmosferycznych panujących na nabrzeżu. Poza tym, umożliwia obserwację ruchu statków oraz procesu wjeżdżania i zjeżdżania pojazdów z promu, co również może dać nam pewien obraz tego, na ile sprawnie operuje obecnie armator.

Bez wątpienia jest to pomocne narzędzie dla każdego spedytora, przeprawiającego auto promem – szczególnie, kiedy korzysta z danej trasy pierwszy raz. Na naszym portalu mają Państwo bezpośredni dostęp do kamer monitoringu miejskiego w portach przez całą dobę. Mamy nadzieję, że taka opcja pomoże Państwu w pracy oraz ułatwi zdalne układanie tras dla Waszych aut – w końcu im dokładniejsze informacje posiadamy, tym lepsze decyzje możemy podjąć.

kliknij na nazwę portu aby zobaczyć obraz z kamery w danym miejscu

HiszpaniaBarcelona
NiemcyCuxhaven
PolskaGdańsk
FinlandiaHanko
SzwecjaHelsingborg
FinlandiaHelsinki
GrecjaIgoumenitsa
SzwecjaKarlskrona
NiemcyKiel
DaniaKopenhaga
NorwegiaKristiansand
HiszpaniaLanzarote
NorwegiaLarvik
FinlandiaMarienhamn
WłochyMessina
WłochyOlbia
BelgiaOostende
HiszpaniaPalma de Mallorca
NiemcyPuttgarden
NiemcyRostock
DaniaRønne
WłochySalerno
GrecjaSantorini
SzwecjaStockholm
NorwegiaStromstad
PolskaŚwinoujście
EstoniaTallinn
GrecjaTinos
FrancjaToulon
FinlandiaTurku
MaltaValette
WłochyVilla San Giovanni
SzwecjaVisby
SzwecjaYstad