facebook promyskat
twitter promyskat
instagram promyskat
instagram promyskat

Pojęcie „JAKOŚĆ” w SKAT Transport ma kilka znaczeń.  

 

Jednak najprostszym sposobem jej zweryfikowania są posiadane certyfikaty. W lipcu 2004 roku, uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający zgodność naszego Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2008 w zakresie realizacji usług transportowo – spedycyjnych. Został on zatwierdzony przez renomowaną brytyjską firmę Lloyd’s Register Quality Assurance. 

 

Podstawą, na której zbudowaliśmy system jest Polityka Jakości firmy, przyjęta przez Zarząd. Odnosi się ona do naszego motta : „Always on time” (Zawsze na czas) i dotyczy wszystkich etapów procesu realizacji usługi: od pierwszego kontaktu z klientem, poprzez rzetelną informację o stanie realizacji zlecenia aż po dostarczenie przesyłki i rozliczenie usługi.  

 

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2008 zapewniło naszym usługom potwierdzenie europejskiego standardu oraz gwarantuje ich wysoką jakość. Obsługa naszych Klientów prowadzona jest niezmiennie na wysokim poziomie co potwierdzają ponowne zatwierdzenia certyfikatu ISO 9001:2008 w latach 2007, 2010, 2013 i 2016. W chwili obecnej jest on ważny do 14 września 2018 roku. Oprócz wdrożenia ściśle opracowanych i zawartych w Księdze Jakości procedur postępowania na każdym etapie obsługi klienta, zgodnie z decyzją Prezesa Zarządu firma korzysta z najnowszych technologii IT. Wspomagają one przede wszystkim zarządzanie flotą, dokumentami oraz procesami biznesowymi w firmie.  Jesteśmy otwarci na nowe pomysły jak również uwagi zgłaszane przez współpracujące z nami przedsiębiorstwa. Wiemy, że w stale zmieniającym się otoczeniu tylko firmy „podnoszące sobie poprzeczkę” mają szansę funkcjonować na rynku. Dlatego nieustannie doskonalimy nasz zespół poprzez liczne szkolenia, zapewniając naszym Klientom partnerską a zarazem profesjonalną jakość obsługi.

 

Spełniając wysokie wymagania Klientów pomyślnie przeszliśmy przez proces certyfikacji zgodny z normą ISO 14001:2004. Data ważności przyznanego  certyfikatu  to 8 sierpnia 2018r. Jest to pierwsza międzynarodowa norma dotycząca Systemów Zarządzania Środowiskowego. Jej podstawowym wymaganiem jest systematyczne zmniejszanie oddziaływania na środowisko. Posiadany certyfikat potwierdza spełnienie wymagań normy w zakresie transportu i spedycji drogowej na terenie Europy oraz rezerwację przepraw promowych. Realizowane jest to poprzez zintegrowanie procesu podejmowania decyzji związanych z ochroną środowiska z ogólnym systemem zarządzania w naszej firmie. Jednym z ważniejszych działań które podjęliśmy w tym obszarze jest wdrożenie systemu informatycznego klasy Workflow (elektroniczny obieg dokumentów) wspomagającego realizowane w firmie całościowe procesy biznesowe.

 

Ciągły rozwój SKAT Transport, jak również opinie naszych wieloletnich klientów pozwalają nam śmiało stwierdzić, że jesteśmy nowoczesną firmą, która sprosta w przyszłości wielu wyzwaniom.