×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 790.
Tirrenia
Tirrenia
05.05.2016

Tirrenia uruchamia nowe połączenia

 

Popularny włoski armator uruchomi od września dwa nowe połączenia. Jednostki należące do firmy Tirrenia będą kursować m.in. na Maltę.

Nowe połączenie to jeden z elementów strategii ekspansji włoskiego przewoźnika, który uruchamiając nowe trasy, przyczynia się też do wzmocnienia popularnego projektu znanego jako Motorways of the Sea. Wśród nowych połączeń, których start zapowiedzieli przedstawiciele firmy Tirrenia, znajdują się linie towarowe: Katania-Malta oraz Livorno-Katania. Na pierwszej z wymienionych tras statki będą początkowo kursować sześć razy tygodniowo, a na drugiej osiem razy w tygodniu. Zgodnie z założeniami, od 1 stycznia 2017 r. także na pierwszej linii jednostki włoskiego operatora będą kursować codziennie.

Dzięki uruchomieniu dwóch nowych tras łączna liczba połączeń obsługiwanych przez firmę zwiększy się do piętnastu. W tej chwili Tirrenia oferuje aż 98 połączeń tygodniowo pomiędzy Genuą, Livorno, Civitavecchia, Neapolem i czterema głównymi portami na Sycylii, oferując zarówno połączenia pasażersko-towarowe, jak i dedykowane jedynie przewozowi frachtu.

 

 

Dwa nowe połączenia zostaną uruchomione 1 września.

 

Tirrenia (pełna nazwa: Tirrenia Compagnia Italiana di Navigazione) powstała w 1936 r. Po wojnie kilka jej statków pełniło strategiczną rolę, jeśli chodzi o transport pomiędzy włoskimi wyspami a kontynentalną częścią kraju.

 

PromySkat

 

 

Źródło: gonews.it

 


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060