Stena Line
Stena Line
23.10.2018

Ważna nagroda dla Stena Line. Przewoźnik zdobył ją już 26. raz

Stena Line znów nie dała szans innym. Armator w trakcie tegorocznej gali Northern Ireland Travel and Tourism Awards ponownie otrzymał nagrodę dla „Najlepszej firmy promowej”. Był to już 26. triumf przewoźnika.

 

Tegoroczne rozdanie nagród w ramach Northern Ireland Travel and Tourism Awards odbyło się piątek, 19 października w ośrodku Slieve Donard Resort and Spa w Newcastle. W czasie ceremonii, której organizatorem jest Northern Ireland Travel News, pojawiło się wiele ważnych osobistości, związanych z przemysłem turystycznym w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Był to też szczególny wieczór dla Stena Line – w kategorii, w której nagradzani są najlepsi w branży promowej,  firma nie ma tu bowiem sobie równych od dawna. Przedstawiciele popularnego przewoźnika odebrali ten ważny laur już 26. raz, pokonując wszelkie rekordy.

 

„Ta nagroda stanowi wspaniałe świadectwo naszego całkowitego zaangażowania w to, by zapewniać zarówno najlepsze doświadczenie, związane z podróżowaniem promem, jak i doskonałą obsługę klienta” - powiedziała Orla Noonan ze Stena Line, nie kryjąc przy tym radości.

 

Stena Line działa prężnie działa w obrębie Morza Irlandzkiego, będąc liderem przewozów w tym regionie. W ofercie firmy znajdują się m.in. trasy: z Belfastu do Liverpoolu i Heysham, z Belfastu do Cairnryan, z Dublina do Holyhead czy z Rosslare do Fishguard.

 

 

W ramach Northern Ireland Travel and Tourism Awards nagrody przyznawane są firmom oraz organizacjom działającym w branży turystycznej, których działalność oraz rozwój są wyraźne zaznaczone na terenie Irlandii Północnej.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Stena Line


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060