facebook promyskat
twitter promyskat
instagram promyskat
instagram promyskat

Ventouris Ferries przewoźnik promowy specjalizuje się w polaczeniach miedzy Włochami a Grecją oraz między Włochami a Albanią

Ventouris Sea Lines został założony w 1987 roku przez Evangelosem Κ. Ventouris.

Dziś Ventouris Sea Lines regularnie wykonuje trasy przez cały rok na wyspach Kithnos, Serifos, Sifnos, Kimolos, Milos, Folegandros, Sikinos, Ios i Thira z Pireusu, których częstotliwość zapewnia elastyczność w zakresie ładunków i pojazdów.

Ventouris Ferries posiada bardzo nowoczesną flotę, która obecnie składa się z 5 statków.

Armator Ventouris Ferries posiada też w swojej ofercie specjalne miejsca dla kamperów, gdzie w cenie biletu można spędzić podróż w opcji Camping Onboard. Pasażerowie mogą też skorzystać przespać się we własnym kamperze , skorzystać z toalet i prysznicy na pokładzie statku. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość podpięcia kempingu pod elektryczność.


Nowoczesne jednostki Ventouris Ferries oferują bezpieczną i wygodną żeglugę, tradycyjną dobrą kuchnię, możliwość dokonania atrakcyjnych zakupów, a to wszystko przy wspaniałej atmosferze stworzonej przez profesjonalną i kompetentną obsługę. Na pokładach jest wiele atrakcji, które umilają turystom wielogodzinne rejsy: bary, restauracje, kino, Aqua-strefy, sklep, wygodne kabiny i inne.

Jednorazowo mogą pomieścić ponad 500 pasażerów i 300 samochodów.


powrót do listy armatorów