SMYRIL LINE - Linia promowa powstała w 1982 roku i jest dziś międzynarodowym przedsiębiorstwem z siedzibą na Wyspach Owczych, Islandii, Niemiec i Danii.

Przewoźnik morski obsługuje połączenia towarowe oraz pasażerskie na Północnym Atlantyku.

Głównym i przede wszystkim strategicznym planem armatora na najbliższe lata jest wzrost sprzedaży usług na najważniejszych rynkach, do których należą Niemcy, Dania i Wyspy Owcze.

Jednostke Norrona unowocześniono w styczniu 2009, która obsługuje Smyril Line. Dzięki temu polepszyły się warunki pasażerów jak i znacznie zmniejszono pojawiające się opóźnienia na trasie. Armator oferuje atrakcyjne pakiety biletowe do krajów skandynawskich, w tym na Wyspy Owcze i Islandię połączone z możliwością wykupienia licznych wycieczek, które gwarantują niezapomniane przeżycia.

Nowoczesne jednostki Smyril Line oferują bezpieczną i wygodną żeglugę, tradycyjną dobrą kuchnię, możliwość dokonania atrakcyjnych zakupów, a to wszystko przy wspaniałej atmosferze stworzonej przez profesjonalną i kompetentną obsługę. Na pokładach jest wiele atrakcji, które umilają turystom wielogodzinne rejsy: bary, restauracje, kasyno, kino, automaty do gry, sklep, dyskoteka, wygodne kabiny i inne.

TRASY PROMOWE SMYRIL LINE

Połączenia promowe Dania - Islandia (Hirsthals - Seydysfjordur lub odwrotnie)
Rejsy odbywają się od kwietnia do października - promy odpływają z Danii z Hirsthals do Seydysfjordur na Islandii. Prom przepływa przez Wyspy Owcze.

Połączenia promowe Dania - Wyspy Owcze (Hirsthals - Torshavn lub odwrotnie)
Rejsy są przez cały rok z Danii z Hirsthals do Torshavn na Wyspach Owczych.

Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060