Zgłoszenia w PORTBASE za pośrednictwem PromySKAT w cenie 10 EURO.

 

Dlaczego zgłoszenia w PORTBASE są wymagane?

Z powodu Brexitu, przewoźnicy chcący zrealizować przewóz pomiędzy Holandią a Wielką Brytanią są zobowiązani do zgłaszania eksportu i importu w systemie „Port Community System of Portbase”. W przeciwnym razie pojazd nie zostanie wpuszczony na terminal portowy i prom. Rejestracja w systemie jest płatna.

Jak możemy Ci pomóc?

PromySKAT dokonają wymaganego zgłoszenia w Twoim imieniu. Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Na każdym etapie możesz liczyć na pomoc naszych ekspertów. 

Jak będzie wyglądał proces? 

Nasz konsultant poprosi Cię o podanie podstawowych informacji (numer MRN, typ dokumentu celnego, numer rezerwacji przeprawy promowej, numery rejestracyjne pojazdu, wagę ładunku, itp.). Na ich podstawie dokona odpowiedniego zgłoszenia. Niezwłocznie zostaniesz poinformowany o skutecznym zarejestrowaniu eksportu/importu. 

Kim jesteśmy? 

Promy SKAT to operator przepraw promowych łączący ponad 200 portów w 35 krajach. Na rynku obecny od roku 2001. 

Ile to kosztuje? 

10 euro.

Jak się z nami kontaktować?

Zachęcamy do kontaktu poprzez Czat dostępny na tej podstronie, telefonicznie pod numerem 58 524 57 08, wysyłając wiadomość przez zamieszczony poniżej formularz lub e-mail na adres  .

 
 
NUMER DYŻURNY 24/7
Można się z nami skontaktować poprzez numer dyżurny, gdzie zawsze uzyskacie Państwo szybką i fachową pomoc oraz poradę *
*Rezerwacje i wyceny uwarunkowane są trybem pracy armatora

Biuro

  • tel: 58 524 57 08
Biuro jest czynne: Pon. - Pt. 08:00 - 16:00, jednak nasi Spedytorzy pracują całą dobę, również w weekendy i dostępni są pod wybranymi numerami telefonów.

Formularz

Administratorem Twoich danych osobowych jest: SKAT Transport P.S.A.(dawniej „SKAT Transport sp. z o.o.” sp. k.) z siedzibą w Gdańsku
To w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności dostępnej na stronie: Polityka prywatności
Kierownik działu promowego

Marlena Rusin

Kierownik działu promowego ds. rozwoju

Daria Stępczyńska

Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060