Condor Ferries jako operator promowy zapewnia połączenia między Anglią, Wyspami Normandzkimi a Francją, oferując rejsy z Weymouth Jersey i Guernsey przez cały rok, które ostatecznie łączą się St.Malo we Francji.

Poprzez szybką obsługę ładunków promowych pomiędzy UK, Wyspami Normandzkimi i francuskim portem ST. Malo, Condor Ferries zapewnia ważne ogniwo dostaw dla różnego rodzaju produktów świeżych i mrożonych, w tym również usługi. Doskonale nadaje się do niemal każdego rodzaju przewozów.

Condor Ferries posiada bardzo nowoczesną flotę, która obecnie składa się z czterech statków: The Condor Express, Vitesse Arnhem Kondor i Condor Rapide oraz Commodore Clipper. Statki wyposażone w bardzo dobrą infrastrukturę gastronomiczną, noclegową i rozrywkową. Nowe promy zostały wyposażone w najnowsze systemy nawigacji, które mają zapewnić szybką i bezpieczną podróż. Wygodne fotele pozwolą ci na komfortowy rejs przez Kanał La Manche.

Nowoczesne jednostki Condor Ferries oferują bezpieczną i wygodną żeglugę, tradycyjną dobrą kuchnię, możliwość dokonania atrakcyjnych zakupów, a to wszystko przy wspaniałej atmosferze stworzonej przez profesjonalną i kompetentną obsługę. Na pokładach jest wiele atrakcji, które umilają turystom wielogodzinne rejsy: bary, restauracje, kasyno, kino, automaty do gry, sklep, dyskoteka, wygodne kabiny i inne.

Połączenie Z Połączenie DO Czas przeprawy
Guernsey Portsmouth 6:45h - 14:10h
Guernsey St Malo 1:50h - 3:20h
Jersey Portsmouth 8:50h - 11:20h
Jersey St Malo 1:20h
Jersey Portsmouth 8:50h - 11:20h
Portsmouth Jersey 8:05h - 10:40h
Portsmouth Guernsey 7:00h - 13:55h
St Malo Jersey 1:20h
St Malo Guernsey 1:50h - 3:20h
Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060