Jadrolinija to chorwacki operator żeglugi białej, których promy kursują pomiędzy Włochami i Chorwacją po Adriatyku oraz między wyspami chorwackimi. Jadrolinija obsługuje też połączenia na chorwackie wyspy Korcula lub Hvar z portów na Wybrzeżu Dalmatyńskim: Split, Rijeka, Sobra. Jadrolinija oferuje również połączenia pomiędzy Chorwacją a włoską Anconą oraz Bari.

Ich motto to: „Wakacje zaczynają się na pokładzie”.

We flocie przewoźnika znajduje się 36 promów samochodowych, 8 katamaranów, 1 hydrobus oraz statki konwencjonalne. Statki Marko Polo, Dubrownik i LIBURNIJA, wyposażone w nowoczesny system nawigacyjny zapewnia bezpieczną i szybką podróż. Na pokładach znajdują się liczne restauracje, kawiarnie oraz bary gdzie doskonałe potrawy przygotowuje wielki szef kuchni oferując bogatą kartę menu gdzie można pokusić się o wysokiej jakości win pochodzących z regionu. Dodatkowo na pokładach super szybkich i nowoczesnych statków znajdują się basen, kasyno, sklepy, pomieszczenia z dostępem do WIFI oraz wygodne kabiny.

Armator Jadrolinija posiada też w swojej ofercie specjalne miejsca dla kamperów, gdzie w cenie biletu można spędzić podróż w opcji Camping Onboard. Pasażerowie mogą też przespać się we własnym kamperze , skorzystać z toalet i prysznicy na pokładzie statku. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość podpięcia kempingu pod elektryczność.

Połączenie Z Połączenie DO Czas przeprawy
Ancona Split 8:30h - 11:15h
Ancona Zadar 6:00h - 9:00h
Bari Dubrovnik 7:30h - 10:00h
Dubrovnik Bari 7:30h - 10:00h
Split Ancona 8:00h - 11:00h
Zadar Ancona 6:00h - 9:00h

Artykuły powiązane

Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060