×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 790.
Ukrferry uruchamia nowe regularne połączenie na Morzu Czarnym
08.06.2015

Ukrferry uruchamia nowe regularne połączenie na Morzu Czarnym

Ukraiński przewoźnik promowy Ukrferry poinformował o uruchomieniu nowego połączenia. Statki tego armatora będą pływać teraz także pomiędzy Noworosyjskiem a portem Samsun w Turcji.

 

Nowe połączenie wystartuje dziś, 8 czerwca. Będzie ono realizowane w obrębie Morza Czarnego, na którym armator jest obecny od początku swojej działalności, gdzie rozwija siatkę swoich połączeń i należy do czołówki działających tam przewoźników.

 

Zgodnie z rozkładem zaprezentowanym przez Ukrferry, należący do przewoźnika prom ma wyjść z tureckiego portu Haydarpasa 8 czerwca o godzinie 20:00. Do Noworosyjska (Kraj Krasnodarski) ma planowo dotrzeć 10 czerwca o godzinie 7:00. Tego samego dnia o godzinie 20:00 statek wyruszy do Samsun, gdzie dotrze następnego dnia w południe. Wyjście z portu Samsun północnej Turcji odbędzie się 14 czerwca o godzinie 16:00, skąd prom wyruszy z powrotem do Noworosyjska. Planowane wejście do rosyjskiego portu nastąpi 15 czerwca o godzinie 8:00.

 

Podając plany dotyczące pierwszego rejsu na tej trasie, przedstawiciele Ukrferry zapewnili, że będzie to nowe regularne połączenie. Podczas dwóch kursów obowiązywać będą obniżone stawki na przewóz pojazdów ciężarowych. Należące do ukraińskiego przewoźnika statki pływają już na trasie Illicziwśk-Poti-Batumi oraz Illicziwśk-Haydarpasa. Opcjonalnie promy Ukrferry zawijają też do innych portów w ramach tych linii.

 

Ukrferry to firma, która powstała w 1995 r. w Odessie. Przewoźnik posiada w swojej flocie cztery promy przystosowane do transportu ładunków tocznych i pojazdów oraz transportu wagonów kolejowych.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Ukrferry


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060