×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 790.
Nowy nabytek Moby Lines w swoich pierwotnych barwach
Nowy nabytek Moby Lines w swoich pierwotnych barwach wikipedia.org/CC BY-SA 3.0/ Johnragia
29.05.2016

Nowy prom i nowe połączenie Moby Lines

Moby Lines zyskał nowy prom. Prom Moby Zaza zacznie regularne kursy już 1 czerwca. Oficjalna inauguracja będzie miała miejsce w Nicei.

 

Moby Zaza ma 155 metrów długości, a na pokład może zabrać 1400 pasażerów. Jednostka dysponuje 300 kabinami. Wybudowany w 1982 r. dla Olau Line statek został kupiony przez Moby Lines pod koniec 2015 r., a niedawno przeszedł gruntowną modernizację w stoczni w Neapolu. Znajduje się na nim kino oraz kilka restauracji.

 

Już w nowych barwach i jako Moby Zaza, statek będzie kursował pomiędzy Niceą a Bastią na Korsyce. Startujące w czasie tegorocznego sezonu połączenie jest nowością w siatce operatora.

 

Wraz z inauguracją nowej linii i uruchomieniem nowego promu, Moby Lines uruchamia wiele sezonowych połączeń, które funkcjonują jedynie od przełomu maja/czerwca do września. Startuje m.in. trasa Piombino-Olbia, a działająca przez cały rok linia Livorno-Olbia zostaje wzmocniona przez dodatkowe rejsy, które odbywać się będą również w nocy.

 

 

Moby Lines to włoski przewoźnik promowy, który funkcjonuje na rynku od 1959 r. (na początku jako Navigazione Arcipelago Maddalenino). Specjalizuje się on w ofercie połączeń z Francji i Włoch oraz włoskich i francuskich wysp. W sumie w jego siatce znajduje się 31 tras, na których każdego roku przewożonych jest 6,2 miliona pasażerów. Firma znana jest z tego, że wykorzystuje w swoich malowaniach postacie z popularnej serii animowanej „Zwariowane melodie”, produkowanej przez Warner Bros.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Moby Lines


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060