Eckero Line
Eckero Line wikipedia.org/ CC BY-SA 4.0/ Pjotr Mahhonin
25.07.2016

Wärtsilä pomoże Eckerö w dalszej optymalizacji działalności

Firmy Wärtsilä oraz Eckerö zdecydowały się na kontynuację współpracy. W ramach przedłużonej umowy fiński koncern, zajmujący się m.in. produkcją wyposażenia dla statków, dostarczy grupie Rederiaktiebolaget Eckerö rozwiązania, które będą pomocne w dalszej optymalizacji działalności prowadzonej przez przewoźnika.

 

Na podstawie kontraktu, który został wydłużony o kolejne pięć lat, Wärtsilä w dalszym ciągu będzie odpowiedzialna za udoskonalanie statków należących do popularnego fińskiego armatora. Umowa obejmuje wszystkie pięć jednostek należących do Rederiaktiebolaget Eckerö. W ramach osiągniętego porozumienia Wärtsilä wyposażyła już jeden ze statków w pakiet Wärtsilä Condition. Jest to system monitorowania, który dostarcza dane pozwalające na planowanie prac konserwacyjnych. Oprócz tego, fińskie przedsiębiorstwo uwzględniło inne oczekiwania przewoźnika. W ramach dalszej współpracy będzie m.in. dostarczać części zamienne do statków czy zajmować się serwisem reaktorów katalitycznych.

 

„Mamy bardzo dobre doświadczenia związane ze współpracą z firmą Wärtsilä i chcemy nadal rozszerzać naszą kooperację. Wärtsilä była w stanie zaoferować dostosowany do naszych potrzeb pakiet serwisowy, który zaspokaja wszystkie nasze potrzeby związane z utrzymaniem statków” - wyjaśnił Daniel Olsén z Rederiaktiebolaget Eckerö. „Poza tym serwis ten pozwala nam na poprawienie prognoz dotyczących kosztów i umożliwia nam redukcję ryzyka”.

 

W skład Rederiaktiebolaget Eckerö wchodzą cztery firmy związane z działalnością żeglugową: Birka Cruises AB, Eckerö Shipping Ab Ltd, Eckerö Line Ab Oy and Eckerö Linjen Ab.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Wärtsilä


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060