×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 790.
Moby Lines
Moby Lines wikipedia.org/ CC BY-SA 4.0/ RFBailey
27.06.2017

Oto, jak znany z Morza Bałtyckiego prom Princess Maria prezentuje się w nowych barwach

Prom Moby Dada, który stał się częścią floty Moby Lines, cieszy już oczy pasażerów, a także turystów wypoczywających nad Morzem Śródziemnym. Od tego miesiąca pływa on na trasie Nicea-Bastia.

 

Moby Dada jest dobrze znany pasażerom korzystającym z połączeń promowych na Morzu Bałtyckim. Do niedawna jeszcze pływał bowiem w barwach St. Peter Line jako Princess Maria, obsługując przez wiele lat połączenie Petersburg-Helsinki. Firma Moby Lines, wraz z przejęciem udziałów w St. Peter Line, przekierowała prom na Morze Śródziemne.

 

W tej chwili prom pływa pod włoską banderą. Całkowicie zmieniło się też jego zewnętrzne oblicze – stonowane malowanie typowe dla St. Peter Line zamieniło się na charakterystyczne, wesołe barwy, w jakich pływają wszystkie promy Moby Lines. Armator słynie z tego, że zdobi kadłuby swoich statków postaciami z popularnej serii animowanej „Zwariowane melodie”, produkowanej przez Warner Bros. Ich podziwianie stanowi nie lada atrakcję dla osób, które wypoczywają nad Morzem Śródziemnym. Przed wejściem na trasę statek przeszedł również remont, który przeprowadzony został w Genui.

 

 

Inauguracji rejsów przez prom Moby Dada towarzyszyły uroczystości, w których udział wzięli m.in. przedstawiciele Moby Lines oraz władz Bastii.

 

Prom Moby Dada ma 168 metrów długości, a na pokład może przyjąć 1638 pasażerów oraz 500 pojazdów osobowych.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Corse Matin


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060