Unity Line
Unity Line
10.04.2019

Unity Line rozszerza swoją ofertę

Firma Unity Line, która specjalizuje się w obsłudze połączeń promowych do Szwecji, poszerza swoją ofertę. W tym roku ze statków obsługiwanych przez przewoźnika będzie można korzystać, decydując się na wycieczkę po wodach Odry i Zalewu Szczecińskiego.

 

Wraz z nadejściem wiosny Unity Line inauguruje rejsy bliźniaczymi jednostkami pasażerskimi. To statki Odra Queen i Peene Queen. Tym samym rozpoczyna się ich pierwszy sezon pod opieką Unity Line. Armator przejął statki w listopadzie ubiegłego roku, poszerzając tym samym swoją bogatą ofertę wycieczkową. Przygotowując się do otwarcia nowego sezonu, Unity Line dołożyło wszelkich starań, aby propozycje rejsów były zróżnicowane i atrakcyjne, a komfort podróżowania stał na wysokim poziomie.

 

Od kwietnia, na pokładzie Odra Queen i Peene Queen, codziennie będzie można odbyć wycieczkę po szczecińskim porcie i dalej - do Trzebieży czy Stepnicy. A już od maja ruszają rejsy do Świnoujścia. Podczas tegorocznej majówki (1-5 maja) Odra Queen będzie kursowała do nadmorskiego kurortu codziennie. Po tym terminie rejsy będą odbywać się tylko w weekendy i święta – i tak aż do końca września.

 

Nowością w ofercie statków Białej Floty są rejsy do Betonowca na Jeziorze Dąbie. Pierwsze rejsy odbędą się już podczas zbliżającej się majówki.

 

Przewoźnik podzielił rejsy statkami Odra i Peene Queen na cztery kategorie. Rejs firmowy adresowany jest do tych, którzy chcieliby zorganizować niebanalne spotkanie integracyjne czy biznesowe. Można przy tym zdecydować się na jedną z dostępnych tras lub wymyślić swoją własną. Rejs krajoznawczy to interesująca propozycja dla zainteresowanych podziwianiem Szczecina z perspektywy wody. Do wyboru są dwie trasy, które prezentują ciekawe i urokliwe zakątki miasta i okolic. Rejs edukacyjno-krajoznawczy adresowany jest do młodzieży szkolnej. Taka wycieczka może stanowić świetne urozmaicenie dla tradycyjnie rozumianej lekcji. Ostatnia kategoria to Świnoujście. Rejs turystyczno-krajoznawczy. Start o 8:00 z nabrzeża przy Wałach Chrobrego. Kwadrans po 11:00 cumowanie w Świnoujściu i rejs powrotny o 18:00 - świetna okazja, aby podróż statkiem połączyć z wypoczynkiem na nadmorskiej plaży i wrócić znad morza, nie stojąc w korkach.

 

Dodatkowo w okresie od maja do lipca 2019 roku Peene Queen wyruszy też w pięć wyjątkowych, dwugodzinnych rejsów. W ich trakcie, odbywać się będą taneczne imprezy, które trwać będą w trakcie wycieczki statkiem, a potem jeszcze długo po zacumowaniu do brzegu.

 

PromySKAT

 

 

Źródło: Unity Line

 


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060