×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 790.
Fjord Line
Fjord Line
16.06.2016

Zmiany w kursowaniu promu Stavangerfjord

Fjord Line poinformował o niedogodnościach, które pojawią się na niektórych liniach obsługiwanych przez operatora w przyszłym tygodniu. Mają one związek z kwestiami technicznymi dotyczącymi promu Stavangerfjord.

 

Jak wyjaśnia przewoźnik, anulowanie niektórych rejsów, wykonywanych przez flagową jednostkę znajdującą się w barwach operatora, ma związek z problemami technicznymi. Przewoźnik nie przybliżył jednak szczegółów, które mówiłyby, o jakich kłopotach jest mowa.

 

W związku z powyższym, we wtorek prom Stavangerfjord nie popłynie na trasie Hirtshals-Langesund-Hirtshals i Hirtshals-Stavanger/Bergen. W środę wypadną obsługiwane przez jednostkę trasy Stavanger-Bergen-Stavanger oraz Bergen/Stavanger-Hirtshals. Anulowane zostały też czwartkowe rejsy na trasie Hirtshals-Langesund-Hirtshals.

 

Przedstawiciele Fjord Line skontaktują się ze wszystkimi pasażerami, którzy wykupili bilety na wspomniane rejsy. Osoby te mogą zdecydować się na przebukowanie biletów albo na ich zwrot.

 

 

Wszystkie pozostałe statki będą kursować bez żadnych zmian.

 

Prom Stavangerfjord zasilany jest paliwem LNG. Jednostka, podobnie jak siostrzany Bergensfjord, została zbudowana w Stoczni Gdańskiej. Może zabrać na pokład 1500 pasażerów oraz 600 pojazdów osobowych.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Fjord Line

 


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060