Color Line
Color Line wikipedia.org/ CC BY-SA 2.0/ Color Line
07.11.2016

Nowoczesne i niezawodne usługi telekomunikacyjne na promach Color Line

Color Line inwestuje w poprawę infrastruktury komunikacyjnej na swoich statkach. Pasażerowie oraz klienci korzystający z oferty norweskiego przewoźnika będą mieli do dyspozycji najnowocześniejsze rozwiązania już na początku przyszłego roku.

 

Armator poinformował właśnie o podpisaniu umowy z firmą Telenor Maritime. Dzięki temu system telekomunikacyjny na statkach operatora ma zostać rozwinięty, a tam, gdzie to konieczne, dostosowany do najnowszych standardów. Dzięki temu podróżowanie promami Color Line ma stać się jeszcze bardziej komfortowe, jeśli chodzi np. o korzystanie z internetu.

 

„Umowa z Telenor Maritime oznacza, że na pokładach naszych promów będziemy mogli zaoferować pełen zasięg Wi-Fi, a także większą przepustowość. Stanie się to już w I kwartale 2017 r.” - wyjaśnia Marianne Street Gorbitz z Color Line. „To umożliwi dodatkowe inwestycje w rozwiązania cyfrowe, co przełoży się na dostarczenie najlepszych doświadczeń wszystkim gościom na pokładach promów Color Line”.

 

Świadczenie najwyższej jakości usług możliwe będzie dzięki łączności z satelitą Thor 7, która swoim zasięgiem pokrywa całą Europę.

 

Korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań oraz bezproblemowej łączności będzie możliwe na statkach Color Fantasy, Bohus, Color Magic, Color Viking, SuperSpeed 1 oraz SuperSpeed 2.

 

 

Firma Telenor pochodzi z Norwegii i specjalizuje się w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych m.in. firmom związanym z transportem morskim. Firma Color Line istnieje od 1990 r. (firma powstała z połączenia Jahre Line oraz Norway Line). Każdego roku z usług tego operatora korzysta ponad 4 miliony pasażerów. Obecnie jest największym w Norwegii i jednym z wiodących w Europie operatorów promowych.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Telenor


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060