GNV
GNV
27.01.2017

Nowe połączenie promowe w ofercie GNV

Popularny włoski przewoźnik - Grandi Navi Veloci, znany lepiej po prostu jako GNV – zapowiedział rozszerzenie swojej siatki połączeń. Do dostępnej już oferty włączona zostanie trasa Barcelona-Nador.

 

Nowa trasa funkcjonować będzie pomiędzy Hiszpanią a miastem położonym na wybrzeżu Maroka od 8 czerwca. Właśnie wtedy pierwszy prom o 16:00 wyruszy w kierunku portu Nador. Statki będą pływać pomiędzy tymi dwoma portami raz w tygodniu. Nowa linia będzie stanowiła uzupełnienie dostępnej już w ofercie trasy pomiędzy Sète na południowym wybrzeżu Francji a portem Nador, które funkcjonuje od 2012 r.

 

Dzięki nowej trasie GNV będzie łączyć kraj położony w Afryce Północnej już z trzema europejskimi państwami (poza Francją i Hiszpanią, także Włochy) na pięciu różnych trasach, które obsługiwane są czterema statkami.

 

GNV jest jednym z czołowych operatorów promowych w regionie Morza Śródziemnego. Firma, która powstała w 1993 r., a obecnie stanowi część grupy MSC (od 2016 r.), posiada flotę składającą się z 11 statków, które pływają pomiędzy Włochami kontynentalnymi, Sycylią, Sardynią, Hiszpanią, Francją, Tunezją, Marokiem oraz Albanią.

 

 

Wśród innych popularnych połączeń znajdujących się w ofercie przewoźnika, znajdują się m.in.: Genua-Palermo, Neapol-Palermo, Civitavecchia-Tunis czy Genua-Barcelona.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: GNV, Hansa


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060