Grimaldi Lines
Grimaldi Lines
31.01.2017

Grupa Grimaldi rozwija siatkę połączeń z Sardynii

Grupa Grimaldi uruchomiła nowe połączenie towarowe. Statki tego przewoźnika pływają teraz również na trasie Savona-Porto Torres.

 

Nowa linia obsługiwana jest przez dwa statki typu ro-ro – Eurocargo Istanbul oraz Vikingland. Połączenie pomiędzy leżącą w Ligurii Savoną a położonym na Sardynii Porto Torres wykonywane jest codziennie. Dodatkowo dwa razy w tygodniu rejsy są kontynuowane i wiodą dalej do portów w Hiszpanii – Barcelonie i Walencji.

 

Jak zauważył Guido Grimaldi z grupy Grimaldi nowe połączenie daje kolejne możliwości rozwoju gospodarce na Sardynii. Firma Grimaldi nie wyklucza jednocześnie dalszego rozwoju siatki połączeń z/na wyspę.

 

„Sardynia przynosi satysfakcjonujące wyniki, czego dowodzą kolejne liczby, więc nie wykluczamy kolejnych nowych inwestycji” - powiedział Guido Grimaldi.

 

 

Oprócz Porto Torres grupa Grimaldi oferuje również połączenia z innych portów znajdujących się na wyspie – z portu Cagliari (do Genui, Livorno, Salerno, Palermo i Walencji) oraz z portu Olbia (do Livorno i Civitavecchia).

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Grimaldi Lines, L'unione Sarda

 


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060