TT-Line
TT-Line wikipedia.org/ CC BY-SA 2.5/ Scandi
20.04.2017

TT-Line rusza z połączeniem Świnoujście-Rønne

Popularny niemiecki przewoźnik promowy TT-Line, który oferuje m.in. połączenia ze Świnoujścia, zaoferuje podczas sezonu letniego jeszcze jedno połączenie z polskiego portu. Jego promy będą pływać na Bornholm.

 

Na razie promami TT-Line ze Świnoujścia możemy popłynąć do szwedzkiego Trelleborga. Ale już w czerwcu armator zaproponuje dodatkowe, sezonowe połączenie z tego miasta. Statkami w barwach TT-Line będzie można też dotrzeć do Rønne na wyspie Bornholm. To bardzo popularny cel wakacyjnych wypraw wśród turystów m.in. z Danii i Niemiec.

 

Pierwszy rejs na tej trasie odbędzie się w 24 czerwca, a kolejne będą miały miejsce w kolejne soboty. Przeprawa będzie zajmowała 5 godzin, a linię obsługiwać będzie doskonale znany z rejsów na trasie Świnoujście-Trelleborg Nils Dacke. Na duńską wyspę będzie można dostać się z Polski promem przez całe lato.

 

Jak wyjaśnili przedstawiciele TT-Line, nowe połączenie ma zapewnić wygodne i szybkie połączenie z Bornholmem zarówno turystom z Polski, jak i Niemiec. Wszystkie osoby, które skorzystają z nowej oferty, będą mogły przekonać się o walorach przyrodniczych duńskiej wyspy, a także skorzystać z licznych atrakcji turystycznych.

 

 

Firma TT-Line to niemiecki przewoźnik, który realizuje rejsy na Morzu Bałtyckim. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Lubece łączy Niemcy i Polskę ze Szwecją. W swojej flocie TT-Line posiada obecnie sześć nowoczesnych jednostek.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: TT-Line


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060