Święta na promach Stena Line zapowiadają się na pewno smacznie.
Święta na promach Stena Line zapowiadają się na pewno smacznie. Stena Line
05.12.2019

Magiczny, świąteczny grudzień na statkach Stena Line

Stena Line jest jednym z tych przewoźników, którzy starają się, by w okresie bożonarodzeniowym na pokładach statków panowała świąteczna atmosfera. Firma zaprezentowała właśnie specjalną ofertę na rejsy w tym wyjątkowym okresie. Miłośnicy wszystkiego, co związane z tym magicznym czasem, powinni być usatysfakcjonowani.

 

W specjalnej, grudniowej ofercie przewoźnik promowy dla każdego przygotował coś dobrego. Wśród propozycji znajdują się m.in.: spotkanie z Mikołajem, weekendowy relaks, a dla łowców wyjątkowych okazji - szansa zrobienia zakupów w atrakcyjnych cenach. Jedną z ciekawszych propozycji stanowi możliwość zwiedzenia świątecznej Szwecji w jeden dzień. Te wyjątkowe wydarzenia zachęcają do wspólnej aktywności, zwiedzania i zabawy z bliskimi.

 

Świąteczny klimat w weekendowym wydaniu

 

W czasie rejsów weekendowych armator zadbał na swoich statkach nie tylko o kolorowe lampki. Świąteczny nastrój będzie można poczuć zaglądając do restauracji. Wymagające podniebienia na pewno zadowoli julbord (ze szwedzkiego dosłownie: stół świąteczny), czyli bufet kolacyjny z dań polskiej i skandynawskiej kuchni świątecznej. To okazja na skosztowanie tradycyjnych polskich i szwedzkich potraw m. in. łososia gravlax, kiełbasy z renifera, słodkich śledzi, ale też pierogów. Gdy chodzi o słodkości, będzie można spróbować słynnego szwedzkiego deseru świątecznego, czyli ryżu po… maltańsku!

 

Znajdzie się także czas, by odnaleźć się w roli Świętego Mikołaja i zrobić zakupy dla najbliższych po bardzo okazyjnych cenach. Prezenty w pokładowym sklepie są nawet 30% tańsze niż na lądzie” - poinformowała Stena Line. „Tak więc perfumy, kosmetyki i zabawki to upominki dla rodziny i przyjaciół, można kupić w bardzo przystępnych cenach, bez kolejek i z pięknymi widokami za burtą”.

 

Szwecja w jeden dzień, czyli dzień pełen wyjątkowych atrakcji

 

Dla osób, które stwierdzą, że weekendowy rejs to za mało, przygotowano opcję, która pozwoli na zobaczenie Szwecji w ciągu jednego dnia. Będzie można zwiedzić Karlskronę – miasto położone na archipelagu 33 wysp, którego zabytki zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Na miejscu będzie można też zajrzeć do sklepów, by zaopatrzyć się w oryginalne upominki i prezenty.

 

Wesołe Mikołajki na morzu

 

Niezwykły klimat grudnia to po części także zasługa Mikołaja! Z myślą o dzieciach Stena Line przygotowała mikołajkowy rejs, podczas którego najmłodsi mogą skorzystać ze świątecznych atrakcji i wziąć udział w niezapomnianych animacjach. Na pokładzie obecna będzie też pani Mikołajowa - Elżbietka oraz kuzyn Lucjan, którzy przygotowali cały program szalonych zabaw na morzu. Podczas tego rejsu także będzie można skosztować potraw z menu łączącego polskie, tradycyjne potrawy wigilijne ze szwedzkimi przysmakami.

 

Terminy grudniowych rejsów Stena Line, w trakcie których będzie można zasmakować świątecznego klimatu:

 

- WEEKEND NA MORZU

(Wypłynięcia: 06.12, 07.12, 13.12, 14.12, 20.12, 21.12.2019 w cenie promocyjnej 109 zł na osobę)

 

- SZWECJA W 1 DZIEŃ

(Wypłynięcia z Gdyni do 21.12.2019 w cenie promocyjnej 159 zł na osobę)

 

- SZALONE MIKOŁAJKI NA MORZU

(Wypłynięcia: 07.12 w cenie promocyjnej 89 zł na dziecko)

 

Więcej informacji na stronie Stena Line.

 

 

PromySKAT

 

 

Źródło: Stena Line

 


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060