facebook promyskat
twitter promyskat
instagram promyskat
instagram promyskat

Jadrolinija to chorwacki operator żeglugi białej, których promy kursują pomiędzy Włochami i Chorwacją po Adriatyku oraz między wyspami chorwackimi. Jadrolinija obsługuje też połączenia na chorwackie wyspy Korcula lub Hvar z portów na Wybrzeżu Dalmatyńskim: Split, Rijeka, Sobra. Jadrolinija oferuje również połączenia pomiędzy Chorwacją a włoską Anconą oraz Bari.

Ich motto to: „Wakacje zaczynają się na pokładzie”.

We flocie przewoźnika znajduje się 36 promów samochodowych, 8 katamaranów, 1 hydrobus oraz statki konwencjonalne. Statki Marko Polo, Dubrownik i LIBURNIJA, wyposażone w nowoczesny system nawigacyjny zapewnia bezpieczną i szybką podróż. Na pokładach znajdują się liczne restauracje, kawiarnie oraz bary gdzie doskonałe potrawy przygotowuje wielki szef kuchni oferując bogatą kartę menu gdzie można pokusić się o wysokiej jakości win pochodzących z regionu. Dodatkowo na pokładach super szybkich i nowoczesnych statków znajdują się basen, kasyno, sklepy, pomieszczenia z dostępem do WIFI oraz wygodne kabiny.

Armator Jadrolinija posiada też w swojej ofercie specjalne miejsca dla kamperów, gdzie w cenie biletu można spędzić podróż w opcji Camping Onboard. Pasażerowie mogą też przespać się we własnym kamperze , skorzystać z toalet i prysznicy na pokładzie statku. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość podpięcia kempingu pod elektryczność.

Połączenie Z Połączenie DO Czas przeprawy
Ancona Split 8 godz. 30 min. - 11 godz. 15 min.
Ancona Zadar 6 godz. - 9 godz.
Bari Dubrovnik 7 godz. 30 min. - 10 godz.
Dubrovnik Bari 7 godz. 30 min. - 10 godz.
Split Ancona 8 godz. - 11 godz.
Zadar Ancona 6 godz. - 9 godz.

powrót do listy armatorów