DFDS
DFDS
25.04.2016

DFDS rośnie w siłę na trasie z Holandii do Norwegii

DFDS poszło mocno w górę w pierwszych miesiącach nowego roku. Operator poinformował, że na szczególne wyróżnienie zasługują tu wyniki dotyczące transportu towarowego do Norwegii.

 

Imponujące wzrosty udało się uzyskać na trasie z Rotterdamu do Oslo oraz innych portów położonych wzdłuż zatoki Oslofjorden. Po porównaniu danych dotyczących przewozu ładunków drobnicowych na początku tego roku z analogicznym okresem roku ubiegłego okazuje się, że liczby uległy podwojeniu.

 

Jak wyjaśnia Harald de Vos z DFDS, już w ubiegłym roku prognozowano, że ten serwis będzie rósł w siłę i że należy bardziej się skoncentrować na tym segmencie. Współpraca z kilkoma biurami przyniosła oczekiwane rezultaty. Połączenie to staje się coraz bardziej atrakcyjne dla przedsiębiorców, którzy do tej pory korzystali z połączenia drogowego. Osiągnięte rezultaty utwierdzają w przekonaniu DFDS, że rozwijanie tego serwisu było właściwym posunięciem.

 

 

„Byliśmy w stanie zaproponować dobry, konkurencyjny serwis do Norwegii i razem z zespołem Pera Møllera z Norwegii będziemy nadal się na tym koncentrować” - powiedział Harald de Vos.

 

W tej chwili DFDS operuje na trasach z Rotterdamu do Norwegii trzema jednostkami. Wypływają z holenderskiego portu w kierunku stolicy Norwegii we wtorki i soboty. Dodatkowo w sobotę z Holandii wypływa statek do Moss, Larvik i Kristiandsand.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: DFDS


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060