Finnlines
Finnlines wikimedia.org/ CC BY-SA 3.0/ Meppen
05.06.2017

Finnlines rozszerza ofertę dostępu do internetu na jednym ze statków

Finnlines poprawia swoją ofertę dostępu do internetu bezprzewodowego. Z dodatkowych możliwości mogą korzystać pasażerowie pływający statkiem Finnmaid na trasie Helsinki–Travemünde.

 

Fiński armator poinformował, że od teraz oprócz bezpłatnego dostępu do sieci Wi-Fi, oferowanego na pokładzie nr 11, wprowadza dodatkową pilotażową ofertę dostępu do internetu premium. Dodatkowe możliwości zostały zaproponowane we współpracy z Telenor Maritime.

 

Na razie oferta uruchomiona została tylko na pokładzie jednostki Finnmaid. Jesienią tego roku zapadnie decyzja, czy zostanie ona rozszerzona na kolejne statki.

 

Pasażerowie mogą wykupić dostęp do sieci w trzech wariantach – Basic (80 MB z możliwością podłączenia jednego urządzenia), Standard (200 MB – do dwóch urządzeń) oraz Plus (500 MB – do dwóch urządzeń). Ceny zaczynają się od 7 euro. W przeciwieństwie do bezpłatnego internetu, który jest dostępny tylko na jednym pokładzie, usługa Wi-Fi premium dostępna jest na całym promie.

 

 

Firma Telenor pochodzi z Norwegii i specjalizuje się w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych m.in. przedsiębiorstwom związanym z transportem morskim. Dostarcza ona odpowiednie rozwiązania, pozwalające na korzystanie z internetu, także m.in. na statkach Color Line.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Finnlines


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060