Stena Line
Stena Line
05.06.2017

Stena Line uruchomi dodatkowe rejsy na trasie Gdynia-Karlskrona

Tegoroczne lato zapowiada się wyjątkowo pracowicie dla Stena Line. Szwedzki przewoźnik uruchamia dodatkowe rejsy na trasie pomiędzy Polską a Szwecją.

 

Sezon wakacyjny oznacza zwykle wzmożony ruch na wielu trasach promowych. Połączenie pomiędzy Gdynią a Karlskroną nie jest pod tym względem wyjątkiem. W tym roku Stena Line zaoferuje na tej trasie cztery dodatkowe rejsy.

 

Powyższa decyzja oznacza, że promy Stena Vision i Stena Spirit będą na trasie bez przerwy. Dzięki temu znacząco wzrośnie wielkość powierzchni ładunkowej na tym popularnym połączeniu w najgorętszym okresie w roku. Dodatkowe rejsy to oczywiście także więcej opcji podróży dla pasażerów, którzy podczas wakacyjnych wypraw coraz chętniej wybierają prom jako środek transportu.

 

 

Stena Line zacznie wykonywać dodatkowe rejsy 26 czerwca. Z dodatkowych kursów na tej linii będzie można skorzystać do 27 sierpnia. Będą się one odbywać w poniedziałki i piątki – dodatkowe promy będą wypływać zarówno z Gdyni, jak i Karlskrony.

 

Trasa Gdynia-Karlskrona funkcjonuje już od ponad 20 lat. Przez ten czas stała się jednym z kluczowych korytarzy dla połączeń z/do Skandynawii, pozwalając na płynny transport towarów nie tylko z/do Polski. Stanowi również ważny łącznik dla innych rynków, m.in: Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Ukrainy, Turcji czy krajów bałkańskich.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Stena Line

 


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060