×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 790.
Swedish Orient Line odpowiada na zapotrzebowanie ryku i zwiększa liczę rejsów na jednej ze strategicznych tras
wikimedia.org/ CC BY 2.0/ Joost J. Bakker
23.11.2016

Swedish Orient Line odpowiada na zapotrzebowanie ryku i zwiększa liczę rejsów na jednej ze strategicznych tras

Firma SOL (Swedish Orient Line) w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie rynku, o czym informowaliśmy już na łamach PromSkat, zaoferuje więcej kursów na trasie Goteborg-Zeebrugge. Armator poinformował właśnie o zwiększeniu liczby połączeń realizowanych w tygodniu.

 

Zgodnie z ujawnionymi informacjami, SOL będzie teraz wykonywał na trasie pomiędzy Szwecją a Belgią aż siedem rejsów tygodniowo. Do tej pory na trasie Goteborg-Zeebrugge odbywały się cztery kursy w tygodniu. W tym celu do obsługi połączenia oddelegowany zostanie dodatkowy statek. Będzie to mająca 185 metrów długości jednostka Ark Forwarder. Pierwszy jej rejs na nowej trasie odbędzie się już w czwartek.

 

„Zauważyliśmy olbrzymi wzrost, jeśli chodzi o wielkość przewożonego frachtu i pod względem oferowanej przestrzeni osiągnęliśmy już górną granicę” - powiedział Ragnar Johansson ze Swedish Orient Line. „Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie, zamierzamy rozwijać dostępną przestrzeń i w ten sposób zapewnić, że możemy w dalszym ciągu oferować naszym klientom efektywny system najwyższej klasy”.

 

Decyzja Swedish Orient Line oznacza mocne zwiększenie podaży na trasach ze Szwecji do Belgii. W sumie będzie to 16 rejsów tygodniowo, które poza SOL oferowane są także przez CLdN oraz DFDS.

 

 

Terminal Zeebrugge pozostaje jednym z ważniejszych terminali dla wielu szwedzkich eksporterów i importerów. Jest on doskonale skomunikowany i stwarza doskonałe możliwości związane z dalszą dystrybucją towarów.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: SOL, Goteborg Havn


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060