World Travel Awards
World Travel Awards
18.07.2018

DFDS znów najlepszy w Europie

DFDS kolejny już raz został uznany za najlepszego przewoźnika promowego w Europie. Firma okazała się bezkonkurencyjna w trakcie tegorocznej gali World Travel Awards. Jej przedstawiciele odebrali nagrodę w trakcie uroczystości, która odbyła się w Atenach.

 

Dla duńskiego armatora ta prestiżowa nagroda nie jest nowością. Przewoźnik ogłaszany był najlepszym w Europie także w trakcie sześciu poprzednich uroczystości. Wygrywając laur siódmy raz z rzędu, DFDS pokonał wiele uznanych marek. W tym roku w zaszczytnym gronie nominowanych w kategorii Wiodący Europejski Przewoźnik Promowy, poza DFDS, znajdowały się również firmy: Brittany Ferries, Color Line, P&O Ferries oraz Stena Line.

 

„Niezmiernie cieszymy się, że raz jeszcze zostaliśmy nazwani Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w trakcie gali World Travel Awards” - powiedział Pete Akerman z DFDS, który dodał, że za sukcesem firmy stoi oddana załoga na morzu i lądzie. „Cenimy tę nagrodę tym bardziej, że decyzja jest podejmowana zarówno przez opinię publiczną, jak i profesjonalistów z branży”.

 

Przy okazji uroczystości, przedstawiciel DFDS wyjaśnił, że zgodnie z filozofią firmy, celem jej działalności jest coś więcej niż przewożenie osób z punktu „A” do punktu „B”. Chodzi też o dostarczenie bogatego doświadczenia podróży. Pete Akerman przypomniał też o ostatnich oraz nadchodzących inwestycjach, które mają zapewnić firmie dalsze wzrosty w kolejnych latach, i to pomimo silnej rynkowej konkurencji.

 

 

World Travel Awards to nagrody doceniające najwyższą jakość usług w branży turystycznej. Przyznawane są one w dziesiątkach różnych obszarów powiązanych z tym sektorem. Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie głosowania, w którym udział biorą zarówno branżowi eksperci, jak i konsumenci. Tegoroczne rozdanie nagród odbyło się już po raz 25.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: DFDS, World Travel Awards


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060