World Travel Awards
World Travel Awards
17.06.2019

Turystyczny Oskar dla najlepszego przewoźnika promowego przyznany

Firma DFDS znów nie miała sobie równych. W trakcie europejskiej gali rozdania nagród World Travel Awards duński armator otrzymał tytuł wiodącego przewoźnika promowego na Starym Kontynencie.

 

DFDS był jedną z pięciu nominowanych firm w kategorii: Europe's Leading Ferry Operator 2019. Oprócz niej na liście pretendentów do tytułu znajdowały się także: Brittany Ferries, Color Line, P&O Ferries oraz Stena Line. Ale DFDS znów okazało się bezkonkurencyjne, zgarniając ten prestiżowy laur ósmy raz z rzędu.

 

Przedstawiciele DFDS niezmiennie podkreślają, że uznanie ze strony ekspertów branży, ale także opinii publicznej, czyli osób, które na co dzień korzystają z oferty przewoźnika (obie te grupy mają wpływ na wybór zwycięzcy), nie byłoby możliwe, gdyby nie olbrzymie zaangażowanie wszystkich pracowników, którzy każdego dnia pracują na podobne sukcesy.

 

Tegoroczna gala World Travel Awards odbyła się już 26. raz. Ogłoszenie laureatów turystycznych Oskarów, jak często określa się to wyróżnienie, odbyło się w tym roku na portugalskiej Maderze. W trakcie imprezy ogłoszono także wyniki w takich kategoriach, jak: najlepszy europejski przewoźnik lotniczy, najlepsza plaża, najlepsza atrakcja turystyczna czy najlepsze biuro podróży.

 

Jeszcze w tym roku odbędzie się wielka gala finałowa, podczas której poznamy w różnych kategoriach najlepszych z najlepszych na całym globie (już bez podziału na regiony), także w kategorii „wiodący operator promowy na świecie”. Tegoroczna uroczystość odbędzie się w 28 listopada w Omanie.

 

 

PromySKAT

 

 

Źródło: DFDS


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060