Stena Line
Stena Line
18.03.2016

Stena Line zwiększa liczbę kursów na trasie Rostock-Trelleborg

 

Stena Line zwiększa częstotliwość kursowania na trasie Rostock-Trelleborg. Nowy rozkład będzie obowiązywać od 4 kwietnia. Od tego momentu armator będzie oferował na tej trasie sześć kursów dziennie w każdym kierunku w wysokim sezonie oraz pięć poza sezonem.

 

Wprowadzona modyfikacja to znaczące rozszerzenie oferty operatora na tej trasie. Do tej pory Stena Line proponowała trzy połączenia dziennie. Oznaczało to, że promy na tej trasie odchodziły co sześć godzin, po wejściu nowego rozkładu będę wypływać co trzy godziny.

 

 

Zwiększenie kursów na trasie, na której panuje ostra rywalizacja, była możliwa dzięki osiągnięciu porozumienia z TT-Line (strony podpisały umowę swap). Jak poinformowała Stena Line, kluczowa jest tu bowiem liczba oferowanych połączeń, a dzięki zaoferowaniu wspólnie statku oraz pojemności, Stena Line może wzmocnić swoją ofertę na tej linii.

 

Na bardziej elastycznym rozkładzie zyskają oczywiście pasażerowie oraz klienci frachtowi, którzy będą mogli precyzyjniej dopasować moment rozpoczęcia podróży do swoich potrzeb. Skróceniu ulegnie także ich czas oczekiwania w porcie. Bez zmian pozostanie natomiast czas przeprawy, który wynosi 8 godzin w nocy oraz 7 godzin w dzień.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Stena Line

 


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060