P&O Ferries
P&O Ferries wikipedia.org/ PD
18.09.2017

Rewelacyjny wynik P&O Ferries na jednej z tras

Armatorzy cały czas pracują nad podsumowaniem rezultatów, które udało się im osiągnąć w okresie letnim. P&O Ferries poinformowało właśnie, że sierpień okazał się rewelacyjnym miesiącem, jeśli chodzi o wyniki osiągnięte na Morzu Irlandzkim.

 

Popularny brytyjski przewoźnik na swoich statkach kursujących pomiędzy Irlandią Północną a Szkocją gościł w sierpniu 65 296 pasażerów. Był to najlepszy rezultat, jaki udało mu się osiągnąć w tym regionie w ciągu 14 lat. Przedstawiciele firmy nie kryją zadowolenia z wyniku uzyskanego na trasie Larne-Cairnryan, który oznacza wynoszący aż 7 procent wzrost w porównaniu z lipcem tego roku.

 

„Oferujemy najszybszą przeprawę pomiędzy Irlandią Północną a Szkocją i jesteśmy podekscytowani, że tak wiele osób skorzystało z naszego serwisu, by w sierpniu wyruszyć na wakacje” - powiedział Neal Mernock z P&O Ferries.

 

 

Przedstawiciele P&O Ferries przypomnieli, że przeprawa przez Morze Irlandzkie pomiędzy dwoma wspomnianymi portami zajmuje nawet 30 minut mniej niż oferują konkurencyjni przewoźnicy. Dodatkowym atutem jest doskonałe połączenie drogowe A8 z portem w Larne.

 

P&O Ferries oferuje na trasie pomiędzy Larne a Cairnryan do 7 rejsów dziennie. Przeprawy odbywają się wygodnymi i nowoczesnymi jednostkami European Causeway oraz European Highlander.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Belfast Telegraph

 


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060