Irish Ferries
Irish Ferries
27.11.2017

Irish Ferries najlepszy w czasie tegorocznej gali Irish Travel Trade Awards

Firma Irish Ferries została ogłoszona najlepszym przewoźnikiem promowym w czasie tegorocznej gali Irish Travel Trade Awards. Popularny armator w ostatnich latach mocno zdominował te nagrody.

 

Tegoroczna gala w Dublinie, podczas której doceniono wyróżniających się graczy w branży turystycznej, została zorganizowana po raz 26. Jednocześnie była 11. z rzędu imprezą, w trakcie której w kategorii „Najlepsza firma promowa” wygrała firma Irish Ferries.

 

Jak zaznaczyli przedstawiciele zwycięskiej firmy, otrzymywanie nagród nigdy się nie nudzi. O wpadaniu w rutynę nie ma więc mowy. Jest natomiast motywacja do dalszej, wytężonej pracy.

 

„Firma Irish Ferries jest zaszczycona, mogąc przyjąć tę nagrodę, która w naszych oczach stanowi uznanie dla pracy, jaką wykonujemy oraz dla inwestycji, które realizujemy od wielu lat, a których celem jest udoskonalenie standardu oraz jakości, jakiej oczekiwać mogą nasi klienci” - powiedział w czasie ceremonii Dermot Merrigan z Irish Ferries.

 

 

Nagroda przyznawana w ramach Irish Travel Trade Awards nie jest jedynym laurem dla najlepszej firmy promowej, obsługującej połączenia z/do Irlandii, z otrzymania której mogą się cieszyć ostatnio przedstawiciele Irish Ferries. Firmie przypadła również w udziale nagroda przyznawana w tej samej kategorii w ramach Irish Travel Industry Awards. Firma otrzymała również w tym roku wyróżnienie dla najlepszego operatora promowego w trakcie gali Group Leisure & Travel Awards.

 

W czasie piątkowej imprezy, która odbyła się w Dublinie, przyznano także nagrody w takich kategoriach, jak: najlepsza linia lotnicza oferująca połączenia do Europy, najlepszy przewoźnik kolejowy czy najlepszy operator oferujący rejsy wycieczkowe po oceanie.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Irish Ferries


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060