Corsica Ferries - Sardinia Ferries
Corsica Ferries - Sardinia Ferries wikipedia.org/ CC BY-SA 3.0/ Myrabella
03.10.2018

Corsica Ferries z nowymi połączeniami. Kierunek: Sycylia

Corsica Ferries uruchomi w czasie przyszłorocznego sezonu nowe połączenia promowe. Statki przewoźnika popłyną teraz także na Sycylię.

 

Do bardzo bogatej oferty rejsów, dojdą nowe linie pomiędzy kontynentem a Sycylią. Promy przewoźnika połączą znajdujące się na popularnej włoskiej wyspie miasto Trapani z położonymi na wybrzeżu Francji portami w Tulonie oraz Nicei.

 

Armator ruszy z ofertą nowych rejsów od 21 kwietnia. Będą one oferowane w sezonie letnim. Dzięki nowej propozycji pasażerowie z włoskiej Sycylii w ciągu 19 godzin znajdą się na Lazurowym Wybrzeżu i w Prowansji.

 

„Firma kontynuuje swoją strategię rozwoju oraz różnicowania oferty poprzez otwieranie nowych linii oraz „podbój” nowych wysp i otwieranie się na nowe rynki” - powiedział Pierre Mattei z firmy Corsica Ferries - Sardinia Ferries. Szef przedsiębiorstwa określił Sycylię jako jedną z najwspanialszych wysp na Morzu Śródziemnym, których brakowało do tej pory w ofercie przewoźnika.

 

 

 

Połączenie dedykowane jest zarówno turystom, jak i podmiotom, które będą korzystały z tras w celach komercyjnych.

 

Sycylia stanie się piątą wyspą, na którą będzie można dotrzeć promami Corsica Ferries. Statkami francusko-włoskiego operatora można też dopłynąć z kontynentalnej Francji na Korsykę, Sardynię, Elbę oraz Majorkę.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Corsica Ferries – Sardinia Ferries


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060