facebook promyskat
twitter promyskat
instagram promyskat
instagram promyskat

Stena Line z dodatkowymi letnimi kursami na kluczowej trasie

16/05/2017 - 15:40
Stena Line Stena Line wikipedia.org/ CC BY-SA 3.0/ Megasam4256

Stena Line odpowiada na zwiększone zapotrzebowanie na przewozy ze strony pasażerów na linii Belfast-Liverpool. W sezonie letnim na tej właśnie trasie pojawią się dodatkowe kursy. Będą one realizowane w godzinach porannych.

 

Szwedzki przewoźnik spodziewa się dzięki temu ruchowi rekordowego wyniku na trasie Belfast-Liverpool. Pasażerowie będą mogli skorzystać z dodatkowych opcji w szczycie sezonu: w poniedziałek, 10 lipca oraz tydzień później 17 lipca.

 

„Nie chcemy rozczarować żadnego z naszych klientów, dlatego wzmacniamy nasze starania wprowadzając kilka dodatkowych rejsów na bardzo popularnej trasie pomiędzy Belfastem a Liverpoolem” - powiedziała Orla Noonan ze Stena Line. „Podróż promem może stanowić doskonały start, gdy chodzi o dowolne letnie wakacje albo krótką przerwę, a promy Stena Line oferują dodatkowo fantastyczne możliwości”.

 

 

Stena Line jest czołowym przewoźnikiem, realizującym połączenia na Morzu Irlandzkim. Armator dysponuje największą flotą spośród wszystkich operatorów promowych działających w tym regionie. Posiada też najbardziej rozbudowaną siatkę połączeń, co wpływa na olbrzymią gamę możliwości, jaką mają do wyboru pasażerowie oraz klienci frachtowi, korzystający z przepraw pomiędzy Wielką Brytanią a Irlandią. W sumie jest to 228 różnych rejsów tygodniowo.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Stena Line