Port of Zeebrugge
Port of Zeebrugge
20.09.2017

Nowa jakość podróżowania promami dla kierowców pojazdów ciężarowych

Kierowcy pojazdów ciężarowych stanowią bardzo ważną grupę dla operatorów promowych. Ci ostatni stale starają się poprawiać komfort ich podróżowania. Szereg zmian w tym zakresie wprowadziło właśnie P&O Ferries.

 

Brytyjski armator wprowadził właśnie udoskonalony, adresowany do kierowców serwis o nazwie Commercial Drivers Club. Jest to opcja, z której kierowcy pojazdów ciężarowych mogą korzystać zarówno podczas pobytu w portach, jak i na pokładach promów. Można z niej korzystać w trakcie nocnych przepraw i obejmuje ona trasy wiodące przez Morze Północne.

 

Każdy z kierowców, który przystępuje do klubu, otrzymuje specjalną kartę, która pozwala wejść do specjalnych stref na terenie terminali. Istnieje tam możliwość zrelaksowania się przed telewizorem czy odświeżenia się. Taka strefa lounge udostępniona została w portach Hull w Wielkiej Brytanii, belgijskim Zeebrugge oraz holenderskim Europocie.

 

Po zaokrętowaniu kierowcy należący do stworzonego przez P&O Ferries klubu otrzymują miejsce w prywatnej kabinie z łazienką. Mogą też korzystać z upustów w sklepach znajdujących się na pokładzie promu.

 

 

„Kierowcy pojazdów ciężarowych należą do naszych najważniejszych i lojalnych klientów. Każdemu z nich po zapisaniu się do klubu chcemy dostarczyć serwis VIP” - tłumaczy Nick Pank z P&O Ferries. „W ramach oferty udoskonaliliśmy nasze menu oraz nowy układ restauracji pokładowych, gdzie kierowcy mogą zająć miejsce tam, gdzie mają na to ochotę. Kiedy zaś następnego ranka nadchodzi moment opuszczenia portu, wprowadziliśmy ulepszony układ opuszczenia terminala, który pozwala kierowcom wrócić na trasę szybciej niż kiedykolwiek wcześniej”.

 

Specjalna oferta premium dedykowana kierowcom została uruchomiona latem, a do klubu już dołączyło ok. 100 członków.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: P&O Ferries


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060