Finnlines
Finnlines wikipedia.com/ CC BY 3.0/ Jussi Kopra
21.05.2018

Nowe możliwości transportowe na trasach pomiędzy Danią a Finlandią

Promy należące do Finnlines będą obsługiwać bezpośrednie połączenie pomiędzy Helsinkami a Aarhus – poinformował fiński armator. Pierwsze kursy na tej trasie odbędą się już za tydzień, 28 maja. A to nie koniec nowości.

 

Poza nowym serwisem pomiędzy Aarhus a stolicą Finlandii, popularny przewoźnik ruszy też z bezpośrednim połączeniem Aarhus-Uusikaupunki. Dzięki tej linii pojawią się nowe możliwości przewozu ładunków pomiędzy Danią a zachodnią częścią Finlandii. Nowością będzie też połączenie Travemünde-Aarhus, które dedykowane jest przede wszystkim transportowi dużych ładunków, których ze względu na obowiązujące limity nie można przewozić Kanałem Kilońskim.

 

Dzięki uruchomieniu nowych bezpośrednich połączeń skróceniu ulegnie oczywiście czas transportu ładunków i pojawi się wiele nowych opcji przewozu towarów.

 

Na trasie Helsinki-Aarhus bezpośrednie rejsy będą się odbywać dwa razy w tygodniu: w poniedziałki (wypłynięcie o 20:00) i czwartki (wyjście z portu o 22:00). W przeciwnym kierunku we wtorki i soboty (w obu przypadkach o 18:00).

 

 

Bezpośrednie rejsy na trasie Aarhus-Uusikaupunki odbywać się będą raz w tygodniu w każdym kierunku. Podobnie na trasie pomiędzy Aarhus-Travemünde.

 

Finnlines to firma będąca częścią giganta branży promowej - grupy Grimaldi. Przedsiębiorstwo ma bogatą tradycję, a w ubiegłym roku świętowało 70-lecie istnienia. Przedstawiciele firmy zapewniają, że wszystkie realizowane w najbliższym czasie działania będą ukierunkowane na dalsze wzmacnianie pozycji przedsiębiorstwa na rynku.

 

PromySkat

 

 

Źródło: Finnlines


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060