Viking Line
Viking Line
29.01.2018

Zmiany na promach Viking Grace i Amorella

Viking Line ruszyło z modernizacją dwóch popularnych jednostek, które obsługują połączenia do Turku. Prom Viking Grace po krótkiej przerwie powrócił już na trasę. Teraz zmianom poddawana jest Amorella.

 

W trakcie postoju na promie Viking Grace zmodernizowana została strefa zakupów. Jak poinformował przewoźnik, na życzenie pasażerów powiększono ofertę mody. Zmieniona i odświeżona została również strefa z barami i restauracjami.

 

W przypadku zbudowanego w 1988 r. promu Amorella zmianom poddane zostaną również kabiny pasażerskie. Największe dotyczyć będą pomieszczeń przeznaczonych dla rodzin. Tutaj również nastąpią widoczne zmiany w strefie gastronomicznej. Bar Tapas & Wine café przekształcony zostanie w Coffee & Wine café. W ciągu dnia zaoferuje on klientom wyśmienite kawy i wyroby piekarnicze. Wieczorem będzie się zaś przekształcał w bar z szeroką ofertą win. Renowacji poddane zostaną również sale konferencyjne.

 

„Nasze statki wprowadzane są do doków średnio raz na dwa lata. Prace konserwacyjne są ważne dla naszej floty, która znajduje się w ciągłym ruchu. To daje nam możliwość odświeżenia naszych statków, by wyjść naprzeciw zmieniającym się trendom oraz prośbom naszych pasażerów” - powiedział Valpuri Mäkinen z Viking Line.

 

 

Viking Grace powrócił do serwisu 21 stycznia, a Amorella wznowi operacje 4 lutego.

 

W ostatnim czasie modernizację przeszły też inne promy wchodzące w skład floty Viking Line, m.in.: Mariella, na której również zmodernizowano kabiny oraz restauracje; Viking XPRS, gdzie powiększono sklepy i zmodernizowano restauracje. W 2016 r. dużym zmianom poddany został prom Gabriella.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Viking Line


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060