Stena Line
Stena Line
26.03.2019

Wygodne kapsuły do spania na promach Stena Line. Będzie komfortowo i tanio

Stena Line przetestuje na swoich statkach rozwiązanie, które ma pozwolić na tanią oraz szybką regenerację w czasie podróży promem. Na dwóch jednostkach pojawią się kapsuły, w których będzie można odpocząć w trakcie rejsu.

 

Rozwiązanie, które dostępne będzie na promach Mecklenburg-Vorpommern oraz Skåne, ma stać się doskonałą alternatywą dla kabin. Kapsuły wyposażone będą w wygodne miejsce do snu (materac + pościel), a także klimatyzację, ładowarkę; mają też zapewniać łączność Wi-Fi. Bagaż będzie mógł być przechowywany na zewnątrz w specjalnych, zamykanych skrytkach.

 

„Postrzegamy to jako innowacyjną ofertę dla baczącej na koszty grupy docelowej, która mimo takiego podejścia docenia komfort oraz prywatność” - powiedział Martin Wahl ze Stena Line. „Kapsuły to świetne rozwiązanie dla młodych ludzi, globtroterów z niewielkim bagażem czy biwakowiczów chcących podróżować tanio i komfortowo do Szwecji. Ale również osoby, które wybrały się na krótki wypad czy w celach biznesowych mogą się w pełni zregenerować, korzystając z tej nowoczesnej formy podróżowania”.

 

Rozwiązanie zaoferowane przez Stena Line jest oczywiście upowszechnione w krajach Dalekiego Wschodu, a armator nie kryje inspiracji popularnymi np. w Japonii hotelami kapsułowymi. Patent ten spotykany jest też na lotniskach, np. w porcie lotniczym Helsinki Vantaa w Finlandii.

 

Kapsuły na wspomnianych promach Stena Line będą dostępne od 1 kwietnia. Osoby wybierające się w podróż na trasie Rostock-Trelleborg rezerwacji kapsuł mogą dokonywać już teraz.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Stena Line


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060