Brittany Ferries
Brittany Ferries
05.12.2017

Rozdano kolejne ważne nagrody. Przewoźnicy promowi docenieni

Firma Brittany Ferries nie kryje zadowolenia z osiągnięcia, jakie stało się jej udziałem w ostatnich dniach. Przedsiębiorstwo otrzymało dwie ważne nagrody branży turystycznej w ciągu zaledwie jednego tygodnia.

 

Dwa wyróżnienia, którymi pochwalił się właśnie operator, to: Telegraph Travel Awards (był to czwarty z rzędu triumf Brittany Ferries) oraz British Travel Awards. Oba mają dla przewoźnika bardzo duże znaczenie, bo ich laureaci zostali wybrani w drodze głosowania, w którym udział wzięli podróżni oraz klienci.

 

W głosowaniu czytelników dziennika „The Daily Telegraph” przewoźnik triumfował, wyprzedzając dwóch bardzo znanych konkurentów: firmę Stena Line oraz Irish Ferries. Firma Stena Line w tegorocznym plebiscycie przesunęła się w górę – na drugie miejsce, a Irish Ferries pojawiło się na podium pierwszy raz. Z pierwszej trójki „wypadło” natomiast P&O Ferries.

 

 

Brittany Ferries zostało wybrane również jedną z najlepszych firm zajmujących się organizacją wycieczek w Europie Zachodniej podczas gali nagród British Travel Awards. W tym samym plebiscycie zajęła też drugie miejsce w kategorii „najlepszy operator promowy”. W tej drugiej kategorii najlepsze okazało się z kolei P&O Ferries, a trzecie miejsce zajęła firma DFDS.

 

„Te nagrody są ważne, ponieważ opierają się na głosach oddanych przez klientów oraz wczasowiczów. To pokazuje, jak bardzo ludzie cenią doświadczenie związane z podróżowanie na pokładach promów Brittany Ferries” - powiedział Richard Price z Brittany Ferries.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Telegraph Travel Awards, British Travel Awards, Brittany Ferries


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060