HH-Ferries Group
HH-Ferries Group
22.01.2018

HH-Ferries z nową ofertą kulinarną na jednym ze swoich promów

Operatorzy promowi starają się robić wszystko, by nawet pasażerom, którzy podróżują na krótkich dystansach, zaoferować jak najpełniejszy serwis. HH-Ferries ma bardzo ambitne plany związane z lokalem, który wkrótce zostanie uruchomiony na pokładzie promu Hamlet.

 

Już 7 lutego na pokładzie promu Hamlet, kursującego na trasie Helsingborg-Helsingör, wystartuje lokal LAT56˚ Bistrobar. Osoby, które będą gościć w nowym barze, będą mogły skorzystać z szerokiej oferty doskonale przygotowanych koktajli oraz – jak to określono – klasyków barów bistro, ale w nowej interpretacji. Z nowej oferty powinny być zadowolone również osoby preferujące kuchnię wegetariańską.

 

Przedstawiciele HH-Ferries mają nadzieję, że nowy bar nie tylko uatrakcyjni przeprawę pasażerom podróżującym na trasie Helsingborg-Helsingör, ale stanie się miejscem spotkań dla mieszkańców obu tych miejscowości. Służyć ma nie tylko partnerom biznesowym, ale także spotkaniom rodzinnym; ma się też sprawdzać podczas wieczorów we dwoje.

 

„To zupełnie nowy pułap, gdy chodzi o ambicje jakie wiążemy z naszym nowym barem bistro, co stanowi także odpowiedź na zapytania, jakie wpływały od naszych wielu klientów, gdy chodzi o ofertę w rejonie cieśniny Sund” - powiedział Johan Röstin, dyrektor HH-Ferries. „Dostarczymy naszym klientom doświadczenia oraz atmosferę, o jaką pytali”.

 

 

Prom Hamlet to zbudowana w 1997 r. jednostka, która może pomieścić na pokładzie 1000 pasażerów oraz 238 pojazdów osobowych. Jest jednym z promów, które służą na popularnej trasie Helsingborg-Helsingör, na której każdego dnia przewożonych jest 50 tysięcy pasażerów, 9 tysięcy pojazdów osobowych oraz 1600 pojazdów ciężarowych

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: HH-Ferries


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060