Brittany Ferries
Brittany Ferries
07.11.2018

Rozwiązania od Telenor Maritime na pokładach promów Brittany Ferries

Promy Brittany Ferries zostaną wyposażone w nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne, dostarczone przez firmę Telenor Maritime. Wprowadzone we flocie armatora zmiany pociągną za sobą poprawę jakości korzystania z internetu na pokładach promów francuskiego przewoźnika.

 

Infrastruktura służącą łączności bezprzewodowej, która dziś jest dostępna na promach Brittany Ferries, zostanie udoskonalona. Dla pasażerów, którzy podróżują statkami tego przewoźnika, będzie to oznaczało przede wszystkim możliwość korzystania z szybszych łączy. W nowej odsłonie połączenia będą też bardziej stabilne.

 

Nowa platforma dostarczona przez Telenor Maritime to nie tylko dostęp do sieci Wi-Fi, ale zwiększona przepustowość łącza dzięki technologii VSAT. Dzięki temu pasażerowie będą mogli korzystać równocześnie z setek wysokiej jakości połączeń oferowanych przez sieć bezprzewodową. Nowa infrastruktura zagwarantuje też łącze dosyłowe dla szerokopasmowych usług mobilnych. Zmiany obejmą wszystkie promy należące do Brittany Ferries. Dodatkowo nowy prom armatora, Honfleur, który zostanie dostarczony w przyszłym roku, zostanie wzbogacony o rozwiązania, które pozwolą w trakcie rejsu na korzystanie z usług 3G.

 

Dzięki wprowadzonym zmianom Brittany Ferries zyska możliwość zaproponowania w przyszłości swoim klientom nowych usług cyfrowych.

 

 

„Jesteśmy zadowoleni, że możemy rozwijać nasze partnerstwo oraz usługi z Brittany Ferries, które należy do głównych firm międzynarodowych, oferujących przeprawy w obrębie kanału La Manche” - powiedział Jan Erik Norli z Telenor Maritime.

 

Z rozwiązań dostarczanych przez Telenor Maritime korzystają dziś czołowi operatorzy promowi, m.in. Stena Line, Finnlines, Color Line czy DFDS.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Brittany Ferries


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060