Grimaldi Lines
Grimaldi Lines
14.11.2018

Grimaldi Lines rusza z nowym połączeniem promowym. Dodatkowe możliwości przewozów na Sardynii

Grupa Grimaldi ruszyło z nowym połączeniem promowym. Statki przewoźnika kursują teraz na linii Civitavecchia-Olbia-Cagliari.

 

Nowy serwis w siatce Grimaldi Lines wystartował 11 listopada. Jest to połączenie towarowe. Dzięki jego zainaugurowaniu włoski gigant promowy jeszcze bardziej akcentuje swoją obecność na Sardynii. Ale nowy serwis to nie tylko wzmocnienie oferty przewoźnika, ale również szansa na ograniczenie ruchu towarowego na drogach – zwłaszcza na trasie pomiędzy miastami Cagliari i Olbia, które znajdują się odpowiednio na południu i północy włoskiej wyspy.

 

Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu. W stronę portu Olbia na Sardynii promy będą pływać w poniedziałki, środy oraz piątki, a z portu Olbia do Cagliari - we wtorki, czwartki i soboty.

 

„To kolejne dobre wieści dla systemu portów na Sardynii. To pokazuje, że nasze porty są w samym centrum komercyjnych strategii, realizowanych przez najważniejszych włoskich armatorów”- powiedział Massimo Deiana, szef AdSP na Sardynii, organu odpowiedzialnego za nadzór nad włoskimi portami w tym regionie.

 

 

Promy Grimaldi Lines obsługują z Sardynii także połączenia do Livorno – z portu Olbia – oraz pomiędzy Porto Torres i Civitavecchia.

 

Grimaldi Lines jest jednym z głównych przewoźników, którzy obsługują połączenia pomiędzy portami śródziemnomorskimi. Poza połączeniami pasażerskimi, oferuje bogatą siatkę połączeń towarowych do Afryki i Ameryki Południowej. Grupa Grimaldi jest też właścicielem albo większościowym udziałowcem innych firm działających w branży promowej, m.in. Finnlines.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Grimaldi Lines


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060