Viking Line
Viking Line
15.11.2018

Viking Line rusza ze świątecznym menu

Wielu armatorów przygotowuje się już na święta Bożego Narodzenia. Niektórzy z nich dostosowują swoją ofertę na nadchodzący czas. Wśród nich znajduje się firma Viking Line, która zaprezentowała specjalne okolicznościowe menu.

 

Przedstawiciele fińskiego przewoźnika poinformowali, że w tegorocznym jadłospisie, przygotowanym na okres świąteczny, znalazły się zarówno tradycyjne świąteczne specjały, jak i dania dedykowane wegetarianom i weganom. Po raz pierwszy w historii świąteczny bufet został też przygotowany dla najmłodszych pasażerów. Dania dla dzieci mają się wyróżniać jasnymi barwami oraz ciekawym, zabawnym sposobem prezentacji.

 

Nowa kulinarna oferta, wraz z którą rozpocznie się oczekiwanie na wyjątkowy w roku czas, zagości na promach Viking Line 16 listopada (wyjątkiem jest prom Cinderella, gdzie okolicznościowe potrawy pojawią się 20 listopada). Dań z menu przygotowanego przez zespół Swedish Culinary Team, we współpracy z szefami kuchni pracującymi na statkach armatora z Finlandii, będzie można próbować do 26 grudnia.

 

„W tym roku staraliśmy się w szczególności skupić przede wszystkim na lżejszych i świeżych nordyckich smakach. Nasze świąteczne menu obejmuje oczywiście wszystkie znane i ulubione przysmaki – od marynowanego śledzia po zapiekanki oraz szynkę, ale dodaliśmy też opcje dla wegetarian i wegan, które są doskonale dopasowane do świątecznej oferty” - powiedział Janne Lindholm z Viking Line.

 

 

Viking Line należy do najpopularniejszych przewoźników promowych na Bałtyku. Firma powstała w 1959 r. W swojej flocie posiada dziś siedem nowoczesnych promów, na których znaleźć można restauracje, kawiarnie, sklepy czy basen.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Viking Line


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060