Unity Line
Unity Line
19.03.2018

Unity Line kusi ofertami na wiosnę

Okres wiosenno-letni sprzyja wyjazdom. Nic dziwnego, że przewoźnicy zwykle przygotowują specjalne oferty dla miłośników podróżowania. Nie inaczej jest w tym roku. Dla tych, którzy chcieliby naładować akumulatory podczas nachodzącej majówki, specjalną propozycję ma Unity Line.

 

Majówka to jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku. W tym sezonie pojawił się czynnik sprzyjający w postaci korzystnego układu kalendarza. W związku z tym, że 1 i 3 maja przypadają w środku tygodnia, w wielu przypadkach wystarczy wziąć trzy dni urlopu, by mieć do dyspozycji aż dziewięć dni wolnego. Polski przewoźnik, firma Unity Line, kusi z tej okazji wyjazdem do Skandynawii. Armator przygotował dwie interesujące propozycje, kryjące się pod hasłami „Kopenhaga w jeden dzień” oraz „Szwedzkim wybrzeżem w kierunku Oslo”.

 

Wycieczki są tak zaplanowane, że można zdecydować się na obie i przy jednym podejściu zobaczyć Danię, Szwecję oraz Norwegię.

 

Do Kopenhagi przewoźnik rusza 27 kwietnia. W tym przypadku jeden dzień jest zarezerwowany na zwiedzanie stolicy Danii, a dwie noce na rejs. W programie przewidziano zwiedzanie pałaców Amalienborg i Christiansborg, degustację piwa w muzeum Carlsberga, wizyty w klimatycznych knajpkach w dzielnicy portowej Nyhavn oraz zakupy na deptaku Strøget. Jak zaznacza przewoźnik, przyjemnością powinna być już sama przeprawa. Unity Line oferuje liczne udogodnienia na samym promie (wygodne kabiny, restauracje, dyskoteka, bary), a bezcennym atutem jest stała możliwość podziwiania morskiego krajobrazu w trakcie całego rejsu.

 

Szwedzkim wybrzeżem w kierunku Oslo Unity Line podąży 2 maja. Po drodze zamierza wysadzić uczestników wycieczki m.in. w Helsingborgu, Varbergu czy Göteborgu, ale to stolica Norwegii będzie gwoździem programu. Do sprawdzenia są m.in.: Park Vigelanda, Pałac Królewski, Ratusz oraz skocznia narciarska Holmenkollen, na której Polacy niejednokrotnie odnosili sukcesy.

 

Fani motoryzacji nie będą mogli się doczekać drogi powrotnej, podczas której zaplanowana jest wizyta w muzeum koncernu Volvo. Wyprawa zakończy się 6 maja, czyli pod sam koniec tegorocznej majówki. Później pozostaje tylko czekać na kolejny długi weekend – na szczęście ten będzie miał miejsce niedługo, bo na przełomie maja i czerwca.

 

Unity Line jest partnerem strategicznym PromySkat. Oferowane przez tę firmę połączenia można rezerwować za pośrednictwem naszego serwisu. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Unity Line

 


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060