Fjord Line
Fjord Line Fjord Line/ Oeyvind Ganesh Eknes
05.10.2018

Rozdano Danish Travel Awards. Kto najlepszym operatorem promowym?

Firma Fjord Line triumfowała w trakcie tegorocznej gali nagród Danish Travel Awards. Popularny przewoźnik pokonał innych znakomitych rywali.

 

Norweski armator wygrał nagrodę w kategorii: „Najlepsza linia pasażerska”. Dla niektórych, w tym dla przedstawicieli mediów, pewne zaskoczenie stanowił fakt, że prestiżowy laur, przyznawany przez duński przemysł turystyczny, powędrował podczas tegorocznej edycji do norweskiego przewoźnika.

 

Firma Fjord Line rywalizowała o nagrodę z operatorami promowymi z Danii, m.in. z firmą Bornholmerfaergen, która do końca sierpnia br. obsługiwała połączenia z wyspą Bornholm (zadanie przejęte 1 września przez Bornholmslinjen), a także DFDS. Wśród pozostałych kandydatów znajdowały się również firmy: Color Line, Scandlines, Smyril Line, Stena Line i Syltfähr.

 

W ubiegłym roku triumfowała firma Bornholmerfaergen (DFDS – 2. miejsce i Color Line – 3. miejsce), a wcześniejsze dwie edycje wygrywała firma DFDS. Głównym warunkiem wzięcia udziału w rywalizacji o miano najlepszego przewoźnika pasażerskiego w ramach Danish Travel Awards, jest oferowanie połączenia do jednego z duńskich portów.

 

 

Fjord Line obsługuje w Danii port Hirtshals, z którego pływa do norweskich portów: Bergen, Stavanger, Langesund i w sezonie letnim do Kristiansand.

 

W tym roku nagrody Danish Travel Awards wręczone zostały 24. raz. Podczas tegorocznej edycji zwycięzcy zostali wytypowani w 18 różnych kategoriach, m.in.: linia lotnicza, wypożyczalnia samochodów czy najlepsza firma organizująca rejsy wycieczkowe.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Standby


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060