Unity Line
Unity Line
26.02.2019

Unity Line kusi promocjami. Nawet 50 procent taniej na wybrane rejsy

Firma Unity Line włącza się do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planowali w najbliższym czasie podróż promem.

 

Polski przewoźnik promowy, w ramach akcji, która organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną, udostępni swoim klientom specjalną ofertę. Korzystając z niej, rezerwacja wybranych rejsów będzie możliwa w cenie nawet 50 procent niższej w stosunku do standardowych propozycji cennikowych.

 

Nadchodząca edycja wydarzenia „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanego we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, będzie się odbywać od 15 do 17 marca. I to właśnie rejsy wykonywane tego dnia mogą zostać objęte preferencyjną stawką. Jak zaznaczył operator, specjalna oferta obejmuje standardowy cennik wraz z kabinami.

 

Rezerwacja rejsów obsługiwanych przez Unity Line w cenie o połowę niższej będzie możliwa od 28 lutego. Naliczenie rabatu będzie się odbywało poprzez zastosowanie kodu promocyjnego „ULL50”.

 

Unity Line zachęca do wcześniejszego dokonywania rezerwacji poprzez Telefoniczną Obsługę Rezerwacji, Biuro Oddział w Szwecji, Terminal w Świnoujściu oraz przez internet. Oferta „Weekend za pół ceny” nie będzie dostępna na terminalu w dniu wyjazdu. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

 

Unity Line to polski przewoźnik promowy, specjalizujący się w połączeniach przez Morze Bałtyckie. Firma dysponuje flotą 8 promów, które obsługują połączenia Świnoujście – Ystad oraz Świnoujście – Trelleborg.

 

 

PromySkat

 

 

Żródło: Unity Line


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060