Unity Line
Unity Line
17.04.2019

Bilety do Kopenhagi teraz taniej

Firma Unity Line wystartowała z nową promocją. Popularny przewoźnik od 8 kwietnia umożliwia zakup biletów do Kopenhagi w niższej cenie. Podróż do stolicy Danii z polskim operatorem jest teraz tańsza o 15 procent.

 

Propozycja skierowana jest zarówno do pasażerów zmotoryzowanych, jak i podróżujących pieszo. Cena biletu zakupionego w ramach oferty obejmuje: rejs promem do Szwecji, opłatę za przejazd słynnym mostem nad Sundem lub – dla pasażerów poruszających się pieszo – bezpośredni kurs autobusem linii 866 na linii Ystad – Kopenhaga. Promocja trwa do 16 czerwca.

 

To jednak nie koniec. Dodatkowy, wynoszący 50% upust można teraz także uzyskać na wykup kabiny na promie Skania lub Polonia. Ta oferta dotyczy wyłącznie przepraw nocnych. Warunkiem skorzystania z niej jest wcześniejsza rezerwacja kabiny, tj. na 24 godziny robocze przed planowanym rejsem. Rezerwacja i wykupienie oferty jest możliwe telefonicznie, w Biurze Podróży Unity Line, ale także np. poprzez kontakt z PromySKAT.

 

Armator przypomniał przy okazji, że oferuje obecnie także zniżki dla podróżujących do Skandynawii w ciągu dnia. Promocja dotyczy rejsów, które odbędą się w okresie: 06.05 – 16.06.2019. W ramach tej promocji za bilet na prom do Szwecji w jedną stronę można zapłacić 20% mniej. Przy zakupie biletu w obie strony, zniżka będzie wynosiła 25%. Rezerwacja tej oferty jest możliwa wyłącznie za pośrednictwem Telefonicznej Obsługi Rezerwacji Unity Line najpóźniej na 24 godziny przed wypłynięciem promu.

 

Unity Line to polski przewoźnik, mający w swojej ofercie połączenia promowe przez Morze Bałtyckie. Operator dysponuje flotą 8 promów, które łączą Polskę i Szwecję na trasach Świnoujście –Ystad oraz Świnoujście–Trelleborg.

 

 

PromySKAT

 

 

Źródło: Unity Line


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060